Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Warning18+.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.

Nebraska! Arkansas! Maine! Oregonie! OklahomAAAAAAAAAAAAAHHH!!!

—Żołnierzyk wykrzykujący różne stany w USA, zanim Billy Rzeźnik odgryzł mu nos.


Żołnierzyk - pomniejszy antagonista kontrowersyjnej serii komiksów Chłopaki. Jest liderem grupy superbohaterów Odwet i aspiruje do bycia przyszłym członkiem Siódemki.

Biografia[]

Komiks[]

Płaszcz „Żołnierzyka” został faktycznie stworzony przez Vought, który w przeszłości używało dwóch herosów. Najpopularniejszą wersją jest Żołnierzyk, który walczył podczas II wojny światowej, dowodził grupą superbohaterów o nazwie Oddział Zemsty i niszczył czołgi wroga. Niestety z powodu swojej lekkomyślności i głupoty spowodował masakrę zarówno jego drużyny, jak i amerykańskich żołnierzy, której miał pomagać. W rezultacie został zabity przez jedynego ocalałego - George'a Mallory'ego.

Jednak w dzisiejszych czasach Vought sprawił, że opinia publiczna uwierzyła, że ​​Żołnierzyk to jedna osoba, która nigdy się nie starzeje, ale w rzeczywistości człowiek, który jest obecnym Żołnierzykiem, jest znacznie słabszy niż jego poprzednik, a także czasami naiwny i tchórzliwy, często jest zastraszany przez swojego kolegę z Odwetu, Szturmfronta, i oddaje mocz, ilekroć staje w obliczu znacznie potężniejszych sił niż on. Jednak ma duże aspiracje, aby dołączyć do Siódemki, mimo że został wybrany na lidera Odwetu.

Ze względu na swoją naiwność i ślepe aspiracje jest regularnie wykorzystywany przez superbohaterów wysokiego szczebla do wykonywania brudnej roboty lub zaspokajania ich seksualnie, zwłaszcza Ojczyznosława, który obiecuje mu miejsce w Siódemce w zamian za stosunek seksualny z nim. Ma zwyczaj recytowania nazw stanów podczas walki. Próbując pokonać Chłopaków i zadowolić Ojczyznosława, walczy z Billym Rzeźnikiem, ale mściciel odgryzł mu nos i ostatecznie zamęczył go na śmierć.

Serial[]

Główny artykuł: Żołnierzyk (Serial)

Ciekawostka[]

  • Jest parodią Kapitana Ameryki. Jednak pomimo tego Kapitan Ameryka jest odważnym i honorowym superbohaterem, podczas gdy Żołnierzyk jest jego całkowitym przeciwieństwem.
Advertisement