Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Skull-32-xxl.png
Uwaga!
Ten złoczyńca został uznany za Czyste Zło. W związku z tym jest jednym z najgorszych złoczyńców, pozbawionym jakichkolwiek pozytywnych cech i bez żadnych szans na nawrócenie się. Nawet jeśli posiada jakieś pojedyncze pozytywne cechy to najczęściej są one całkowicie fałszywe, nieszczere i w ogóle nie usprawiedliwiają ohydnych zbrodni jakich złoczyńca się dopuścił, albo jeśli posiada jakieś humorystyczne lub komediowe momenty, to nijak one nie umniejszają dokonanych przez niego nikczemnych czynów. Dla tego rodzaju złoczyńcy robienie złych rzeczy jest tak naturalne, jak oddychanie.


Płaczcie! Cierpcie! Żyjcie w strachu!

—Sianie strachu przez N Ma.

Czym jestem wypełniony? JESTEM PEŁNY, JESTEM PEŁNY!!!

—Ostatnie słowa N Ma.


Absolute Hades God N Ma jest głównym antagonistą Mahou Sentai Magiranger i przywódcą podziemnego królestwa Infreshia.

Osobowość[]

N Ma to złośliwa istota zdecydowana na absolutną krucjatę tylko po to, by zaspokoić własną potrzebę zniszczenia i głodu władzy. Z tą drobną motywacją rujnuje wiele istnień, tak jak to zrobił z Magitopią, wysyłając na nią swoją kultową Infershię. To skłoniłoby Niebiańskich Świętych do niepotrzebnego prowadzenia wojny, w której byłyby pewne ofiary. Co więcej, nie miał wyrzutów sumienia w praniu mózgu i zniewoleniu Blagela w Wolzard, wymazując jego wspomnienia, by przygotować nowy krwawy konflikt. Jeśli to już nie potwierdza jego pragnienia rujnowania życia w stworzonej przez siebie rzeczywistości, N Ma pokazał jałową ziemię bez życia poza czaszką. Nie wspominając o jednym żywym kwiatku, który został zmiażdżony przez Boga Śmierci. Jego zdaniem życie było bezwartościowe, a zamiast tego tylko nicość zasługuje na istnienie. Jak na ironię bał się o własne życie, gdy wszystkie istoty, które go chroniły (np. Dagon) zostały prawie zniszczone.

Umiejętności[]

N Ma ma zdolność wchłaniania i konsumowania dowolnej ilości magii, aż do swojej śmierci, kiedy okazuje się, że ma jej granice, wytworzone dzięki ogromnej odwadze. Poza tym jako pasożyt był w stanie wyprać mózg i zasadniczo całkowicie zmieść Blagela w posłusznego pionka. Poza tym potrafił zagiąć czas, pokazując rzeczywistość, w której wygrywa, i dowolnie zmieniać ją w przeszłość. Co więcej, w razie potrzeby może zebrać rozpacz i wyrosnąć na olbrzyma, wraz z posiadaniem gospodarza, tak jak w przypadku Tytana.

Zobacz też[]

  • Mistrz Octomus
Advertisement