FANDOM


Administratorka (prawdziwe nazwisko Elizabeth; nieznane nazwisko), jest dyrektorem generalnym zarówno RED i BLU, jak i TF Industries. Jest główną antagonistką w komiksach Team Fortress i prawdopodobnie też całej fabuły (w tym samym gry online). Jest źródłem tajemniczego, bezcielesnego głosu, który wydaje polecenia i ogłasza ważne wydarzenia podczas meczów. Jako starzejąca się i całkowicie zła kobieta, Administratorka ma zarówno przenikliwe spojrzenie, jak i głos, który nakazuje całkowite i niezachwiane posłuszeństwo. Jej ogólna postawa zmierza albo do lekkiego gniewu, albo do różnych etapów gorzkiego rozczarowania.

Rola Edytuj

Administratorka ma znaczące wpływy i władze. Kiedyś była uważana za właściciela zarówno korporacji RED, jak i BLU, jednak ujawniono, że Blutarch i Redmond Mann nadal żyją dzięki przedłużaczom życia Radigana Conaghera.

Pomimo ich dalszego istnienia żaden z braci Mann nie wydaje się być w stanie zajmować się sprawami swoich firm więc dla wszystkich celów i intencji można powiedzieć, że Administratorka je kontroluje. Dzięki temu ma kontrolę nad każdym większym rządem na planecie.

Ma tendencję do trzymania swoich operacji w tajemnicy, manipulując wydarzeniami zza kulis. Wszelkie zmiany, które mogą sprowokować niechcianą uwagę, są szybko przerywane przez ekstremalne uprzedzenia.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.