Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Warning18+.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.

Archer Fordham - jest jednym z drugorzędnych antagonistów w grze Red Dead Redmption i postacią epizodyczną w prequelu Red Dead Redemption 2.

Głosu użyczył mu David Wilson Barnes.

Biografia[]

Fordham pracuje w Biurze Śledczym i jest partnerem starszego agenta Edgara Rossa. Jest przedstawiany jako asertywny i niezmiernie zdolny w swoim zawodzie, ale bardziej gorliwy i impulsywny niż jego zimny i wyrachowany mentor.

Po znalezieniu zwłok Micaha Bella, Fordham i Ross podróżują do różnych miejsc, przeprowadzając wywiady z obywatelami, i ostatecznie znajdują ranczo Johna w Beecher's Hope, widząc, jak uczy Johna Marstona, jak szczotkować konia. Po upewnieniu się, że znaleźli zabójcę, Johna Marstona, Fordhama i Rossa skinęli sobie głowami i odeszli, by zrobić plan.

Fordham jest po raz pierwszy widziany u boku Edgara Rossa, eskortującego Johna przez miasto Blackwater w rozpoczęciu Red Dead Redemption. Fordham uczestniczył wraz z Rossem w zatrzymaniu rodziny Marstona i jego wymuszeniu w celu ścigania innych członków gangu.

Fordham nie jest widziany ponownie do czasu, gdy gracz złapie lub zabije Javiera Escuellę w Nuevo Paraiso. Fordham przybywa samochodem z Ross'em i powtarza, że ​​Marston musi poradzić sobie z Billem Williamsonem i wrócić do Blackwater.

Fordham niezachwianie popiera Rossa w jego haniebnych metodach. Jednakże, w przeciwieństwie do Rossa, Fordham wydaje się rozwijać szacunek dla Marstona podczas ostatnich kilku misji, w których jest. Uczestnicząc w garstce spotkań z Dutchem van der Linde, Fordham okazuje się niezmiernie zdolny w walce.

Pomimo bycia partnerem Rossa, podczas ostatniej misji gry, Fordham nie pojawia się.

Advertisement