Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.

Kto do kurwy nędzy? CJ? Czego kurwa chcesz? Spierdalaj stąd.

—B Dup do CJ'a.


Mark Wayne, znany bardziej jako B Dup - mniejszy antagonista gry Grand Theft Auto: San Andreas. Jest byłym członkiem Rodzin z Grove Street, a obecnie członek Ballasów gdzie pracuje jako diler narkotyków.

Głosu podkłada mu raper The Game.

Biografia

Po raz pierwszy pojawia się gdy Carl Johnson i Ryder odwiedzają go aby go zrekrutować ponownie do Rodzin z Grove Street, by pomógł gangowi wyeleminować dilerów narkotyków Ballasów działających na terenie Grove.

B Dup odrzuca ich ofertę tłumacząc im, że Ballasi sprowadzają narkotyki z którymi nie chce walczyć do San Andreas, oraz wyraża chęć zarabiania na ich sprzedaży.

Nieco póżniej po tym jak CJ odkrył, że Ryder i Big Smoke są zamieszani w handel narkotykami z Ballasami i Frankiem Tenpennym, B Dup wysyła do brata CJa - Sweeta, prostytutkę która miała za zadanie doprowadzić go do nałogu. CJ wyrzuca prostytutkę z ich domu i namawia Sweeta na odbicie ulic San Andreas od Ballasów.

Bracia wyruszają do nowego domu B Dupa w Glen Park, i odzysukją tą dzielnicę. Następnie wchodzą do jego domu by się z nim skonfrontować. Diler nakazuje swojemu niewolnikowi Big Bearowi (który także był członkiem Grove Street) zabić CJa i Sweeta, ale ten nie mogąc już dłużej znieść, znęcania się nad nim uderza B Dupa w twarz i nokautuje go, po czym odchodzi wraz z CJem i Sweetem.

Wygląd

Mark Wayne jest afroamerykaniniem w wieku bliżej 30 lat. Nosi czapkę z daszkiem przekręconą do tyłu w kolorze khaki, czarną kurtkę Ballasów a pod nią białą koszulę, czarne spodnie i białe tenisówki.

Ciekawostki

  • W wersji beta B Dup w misji Z wizytą u B Dupa, ostatecznie miał zginąć.
  • Na jego kurtce widnieje logo Rockstar.
Advertisement