Złoczyńcy Wiki
Advertisement

Bakuto - to jeden z przywódców Hand. Po jej rozpadzie na dwie części dowodził jedną z nich przygarniając młodych ludzi.

Biografia[]

Po wydarzeniach z drugiego sezonu Daredevilla Hand rozpadła się na dwie części. Jedną z nich dowodził Bakuto. Stworzył On z Hand sektę do której przygarniał młodych ludzi których spotkały nieszczęścia (zapewniając im dom). Jednym z takich uczniów była Colleen Wing, która później zaprzyjaźniła się z Iron Fistem.

Iron Fist (2017)[]

W 2017 Bakuto przybył do dojo Colleen, która potrzebowała leczenia zatruta przez Madame Gao. Bakuto pokonał żołnierzy drugiej Hand stających przed budynkiem i wszedł do środka. Tam znajdował się również Iron Fist oraz Claire Temple. Mężczyzna pokazał Danny'emu (Iron Fistowi) jak swoim Chi może leczyć ludzi. Po uzdrowieniu Colleen wszyscy udali się do siedziby Bakuta.

Bohaterowie pozostali w azylu na noc. Tam Bakuto zdając sobie sprawę że Iron Fist jest odwiecznym wrogiem Hand ogłosił czerwony alarm i rozkazał wszystkim studentą go zlikwidować. Wywiązała się walka podcza której do bohaterów dołączył Davos – przyjaciel Danny'ego. Gdy bohaterowie uciekli Bakuto zaczął walczyć z nimi na placu w pobliżu. Gdy przegrał Danny chciał go uwięzić jednak Davos zabił Bakuto nożem.

Defenders (2017)[]

Bakuto jakoś jednak przeżył gdyż pojawia się w zwiastunie serialu The Defenders

Advertisement