FANDOM


Blutarch Mann - jest bratem Redmonda Manna i Graya Manna oraz tym, który zatrudnił drużynę BLU w Team Fortress 2. Blutarch używa maszyny przedłużającej życie, próbując przeżyć swojego brata bliźniaka.

Głosu użyczył mu Nolan North, który również podłożył głos pod brata bliźniaka Blutarcha - Redmonda Manna, Merasmusa w tej samej grze i Pingwinowi w grach z serii Batman Arkham.

Biografia Edytuj

W Blood Brothers (który dzieję się w 1972 r.) On i Redmond postanowili zakończyć długą wojnę o żwir i spróbować stworzyć własnego klona, ​​aby kontynuować swoją spuściznę. Trzeci z trojaczków Manna i ich zaginiony brat Gray Mann pojawił się i ujawnił, że zorganizował spotkanie, a następnie powiedział im, kim był i zamordował ich.

W Grave Matters (który dzieję się kilka sekund po poprzednim komiksie) duchy Redmonda i Blutarcha kłócą się o to, kto zginął jako pierwszy i kto wygrał wojnę. W końcu ich drużyny przeciwne, RED i BLU, popychają wózek (wypchany zwłokami) do piekła, ponieważ ten, kto pierwszy dostanie się do piekła, jest technicznie martwy, a więc ten, kto dotrze do piekła, pierwszy przegrywa. Ponieważ jest to niekończący się tryb gry, nigdy nie wiadomo, kto faktycznie wygra wojnę, ponieważ zależy to od graczy.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.