FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Zostałeś już czyimś cwelem? Jak chcesz mogę zostać twoim.

—Bogs do Andy'ego Dufresne'a


Bogs Diamond – jest pobocznym antagonistą książki p.t. Skazani na Shawshank oraz jej filmowej adaptacji.

Biografia

Bogs jest przywódcą Sióstr, gangu gwałcicieli więziennych, którzy próbują zgwałcić i brutalnie zabić głównego bohatera, Andy'ego Dufresne, przez nieokreślony, ale długi czas.

W pewnym momencie Bogs grozi, że dźgnie Andy'ego w czaszkę, chyba że zgodzi się na seks oralny z nim. Diamond pewnego razu tak brutalnie bije głównego bohatera że aż wysyła go na miesiąc do szpitala. W konsekwencji tego czynu otrzymuje tydzień w odosobnieniu. To ostatecznie zatrzymuje się, gdy kapitan Byron Hadley (który widział, jak przydatny był Andy) bije Bogsa do tego stopnia, że ​​trwale go okalecza. Później zostaje wysłany do minimalnego szpitala bezpieczeństwa, a jego gang zostawia Andy'ego.

W pierwotnej powieści jest postacią mniejszą, ponieważ wspomnieli go tylko raz. Chociaż jest członkiem Sióstr w książce, nie jest ich przywódcą.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.