FANDOMBolic – poboczny antagonistka z anime/mangi Akame Ga Kill!. Jest jednym z przywódców Ścieżki Pokoju. Jest on szpiegiem Imperium na usługach premiera. Jego celem było zabicie lidera Ścieżki Pokoju bez ujawniania swojej prawdziwej tożsamości i zajęcie jego miejsca, tak aby Imperium mogło manipulować organizacją religijną dla własnych celów.

Biografia

Bolic po raz pierwszy pojawił się na przyjęciu Jaegers. Nazwał swoich ochroniarzy, cztery demony Rakshasa i przedstawił je Jaegers.

Po przyjęciu widziano, jak zażywa narkotyki, aby uzależnić członków Ścieżki Pokoju, twierdząc, że "zbliży się do Pana", tylko po to, by później użyć ich jako niewolników i zabawek erotycznych.

Podczas ataku Nocnego Napadu na kościół, Bolic był chroniony przez Kurome i Natalę. Wierząc, że jest bezpieczny po tym, jak Esdeath pokonała główne siły, planował zgwałcić ranną Leone. Akame i Mine przybyli jednak, zanim Kurome mogła zareagować, a Bolic został zabity przez Akame po tym, jak Leone złapała go za nogę, aby zapobiec ucieczce.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.