Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Warning18+.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Ładnie prosisz.

—John do Django


John, Ellis i Roger Brittle, znani również jako Bracia Brittle - trzecioplanowi antagoniści w filmie Django z 2012 roku.

Biografia[]

Bracia Brittle byli nadzorcami na plantacji Carrucana, kiedy Django i Brunhildę próbowali uciec. Zostali złapani, a Carrucan powiedział Brittlesom, by biczowali Brunhildę jako karę. Django błagał Johna, by nie skrzywdził żony, ale John śmiał się i kontynuował, zdobywając nienawiść Django. John wydawał się być nieco urojeniowy, biorąc pod uwagę, że często cytował Biblię przed ubijaniem niewolników. W pewnym momencie zabili kogoś, i została wyznaczona na nich nagroda. Opuścili plantację Carrucan i zaczęli pracować jako nadzorcy na plantacji Bennet'a. Kiedy Django i Schultz przybywają do plantacji Bennet, John i Roger ubijają niewolnika za rozbicie jaj. Podczas gdy jego brat przywiązuje niewolnika do drzewa, John cytuje Biblię i ma też strony Biblii przypięte do jego ubrania. Kiedy dziewczyna jest przywiązana do drzewa, John powoli podchodzi do niej. Ten zostaje zatrzymany przez Django, który strzela do niego prosto w serce. Roger próbuje wtedy zastrzelić Django, ale w pośpiechu opuszcza broń. Django podnosi bat Johna i biczuje Rogera na ziemię i strzela do niego trzy razy. Schultz przybywa i pyta Django, gdzie jest Ellis. Django wskazuje na Ellisa, który galopuje koniem przez bawełniane pole, próbując uciec. Po potwierdzeniu, że rzeczywiście jest to Ellis Brittle, Schultz strzela do niego zabijając go.

Ciekawostki[]

Advertisement