FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Ani deszcz, śnieg i grad, ani nawet zombie nie przeszkodzą mi w moich przypisanych zadaniach. Złożyłem ślubowanie! A ta paczka wymaga PODPISU!!

—Carl mówiący Chukowi o swoim zadaniu


Carl Schliff to jeden z bossów lub psychopatów występujących w grze wideo Dead Rising 2 z 2010 roku i jego remake Dead Rising 2: Off The Record. Jest to też opcjonalny boss występujący w głównym modzie 72 Godziny, którego można spotkać po raz pierwszy 2 dnia o godzinie 23:00 w Royal Flush Plaza tuż przed sklepem The Man’s Sport w zadaniu pobocznym Sprzedaż Wysyłkowa Zombrexu. Jest to listonosz, pracujący w Fortune City, który poprzysiągł sobie, że nigdy nie zawiedzie swojej pracy i pomimo bycia w środku apokalipsy zombie rozwozi listy i przesyłki bardziej przejmując się zdobyciem podpisów niż ugryzieniami zombie. Carl szuka też osoby odpowiedzialnej za apokalipsę – czyli Chucka Greene’a według wiadomości.

W Dead Rising 2: Off The Record, rola Carla jako bossa jest taka sama jak w Dead Rising 2, chociaż po otrzymaniu podpisu Franka pod przesyłką z Zombrexem oskarża go o oszustwo pocztowe i mówi mu, że zhańbił system pocztowy Ameryki. Głosu użyczył mu Samuel Vincent.

BiografiaEdytuj

Dead Rising 2Edytuj

26 września o godzinie 23:00, Stacey dzwoni do Chucka mówiąc mu, że zauważyła wózek pocztowy jeżdżący w Royal Flush Plaza oraz Carla wołającego innych ocalałych o podpisanie przesyłek. Stacey mówi, że warto to sprawdzić gdyż możliwe, że Chuck mógłby znaleźć Zombrex w jednej z paczek. Chuck Greene udaje się do Royal Flush Plaza i podchodzi do wózka pocztowego. Po chwili zauważa Carla wołającego w kierunków sklepów prosząc o odebranie paczki i ważny podpis. Chuck mówi mu, że w tych sklepach nikogo nie ma. Carl uśmiecha się i podchodzi do zdziwionego Chucka prosząc go o podpis i odebranie paczki. Chuck przypomina mu, że wszędzie jest apokalipsa zombie. Niewzruszony Carl zaczyna wygłaszać swoje motto mówiąc, że nie zawiedzie swojej pracy a każda z tych paczek wymaga podpisu i odebrana. Chuck załamując ręce, mówi Carlowi, że odbierze tą przesyłkę jeśli to mu poprawi humor dodając, że bardzo mu się przyda. Tuż przed wręczeniem paczki, Carl przygląda się podpisowi i natychmiast cofa rękę. Carl wie, że rozmawia z Chuckiem Greenem czyli z domniemaną osobą odpowiedzialną za apokalipsę. Uszczęśliwiony Carl daje Chuckowi inną paczkę mówiąc mu, że ta paczka to specjalna przesyłka tylko dla niego. Carl życzy mu miłego dnia po czym ucieka do wózka pocztowego. Chuck przykłada paczkę do ucha i słyszy tykanie bomby. Mężczyzna natychmiast rzuca paczką w stronę wózka, która wybucha niszcząc Carlowi środek transportu wraz z innymi przesyłkami. Wściekły Carl zaczyna wygrażać Chuckowi, że przez niego jego perfekcyjna służba państwu i poczcie została zniszczona. Bez innego wyboru, Carl podnosi strzelbę i mówi Chuckowi, że zapłaci za to co zrobił.

Po walce, pokonany Carl upada na ziemię i zaczyna się czołgać. Chuck podchodzi do krwawiącego i umierającego listonosza zabierając mu przesyłkę z Zombrexem dodając, że bardzo tego potrzebuje dla swojej córki Katey. Carl zgadza się i sam podpisuje odbiór przesyłki. Gdy Chuck odchodzi, Carl wyciąga jedną ze swoich bomb po czym umiera a bomba eksploduje mu w rękach rozrzucając kawałki jego ciała we wszystkie strony.

Dead Rising 2: Off The RecordEdytuj

W remake Dead Rising 2, rola Carla jako bossa jest taka sama jednak z pewnymi różnicami w cutscence. Carl podobnie jak w przypadku Chucka, prosi Franka o podpisanie odbioru przesyłki. Frank podpisuje przesyłkę widząc, że zawiera Zombrex. Jednak Carl widząc jego podpis oskarża go o oszustwo pocztowe i wręcza mu paczkę z bombą. Tak jak Chuck, Frank rzuca ją prosto na wózek powodując eksplozję. Wściekły Carl mówi Frankowi, że jeśli zadziera z pocztą to zadziera z Ameryką po czym atakuje go.

GaleriaEdytuj

CiekawostkiEdytuj

NawigacjaEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.