Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Jesteśmy zawsze z tobą.

—Hasło firmy


Wiem, że oglądałeś.

—Powtarzana się fraza w transmisjach


Clear Lakes Communications - główna antagonistyczna organizacja z horroru Clear Lakes 44, spin-offu Marble Hornets. Są nieczynną siecią komunikacyjną i firmą ochroniarską, która jest mocno zaangażowana w tajemnicze, nadprzyrodzone zdarzenia.

Historia[edytuj | edytuj kod]

Niewiele wiadomo o firmie Clear Lakes Communications, tylko że mają oni kanał telewizji przemysłowy o nazwie „Clear Lakes 44”. Wydaje się jednak, że materiał filmowy pochodzi z domów mieszkalnych, a nawet z perspektywy pierwszej osoby, co sugeruje naruszenie prywatności i prześladowanie przez firmę i indywidualne nagranie.

Wiele transmisji jest przesyłanych online i zawiera niepokojące nagrania z tajemniczych wydarzeń, takich jak enigmatyczne życie człowieka zwanego po prostu „Birdwatcher”, dziwna postać z kapturem zwana po prostu „Walker” i inne pozornie przypadkowe nagrania, jedno z która zdaje się przedstawiać Tima po wydarzeniach z Marble Hornets zawierającymi z kimś umowę. Przesyłający transmisje konfrontuje publiczność w Transmisji nr 11, pytając bezpośrednio, dlaczego lubią oglądać osoby w transmisjach.

Clear Lakes Communications była rzekomo prowadzona przez kobietę o imieniu Danielle Scott, która znała Hawkinsa, pracownika ECKVA Network. W pewnym momencie ECKVA wykupiła Clear Lakes Communications, kupując swoją spółkę dominującą, wchłaniając markę w siebie. W trakcie tego procesu wiele transmisji zostało ukrytych lub zniszczonych, pozostawiając tajemnice otaczające przesyłającego transmisje i osoby w nich zawarte, choć ECKVA wróci.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.