FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Clementine jest pomniejszą antagonistką w mandze Overlord i jej adaptacji anime.

Charakterystyka

Wygląd

Clementine jest kobietą w wieku około dwudziestu lat, o krótkich blond włosach i delikatnych rysach, nadających jej nieco kociego wyglądu. Jej zbroja została zrobiona z medali, które zdobyła jako trofea od zabitych poszukiwaczy przygód. Jej ulubioną bronią są sztylety, które nosi po bokach, chociaż używa też buzdyganu i mitocytu, pokrytym orichalcum.

Osobowość

Clementine jest sadystyczną psychopatką, mającą obsesję na punkcie zadawania bólu i torturowania innych. Jako była członkini Czarnego Pisma, Clementine była bardzo pewna swoich umiejętności. Posunęła się tak daleko, że aż ogłosiła, iż ​​jest nie do pokonania, aż do jej niefortunnego spotkania z Ainzem, który okazał się o wiele potężniejszy od niej. Podczas tej walki kobieta w końcu uległa rozpaczy, gdy została zmiażdżona w jego silnych uścisku.

Ciekawostki

  • W Web Novel patrzy ona, jak Ainz używa wysokopoziomowej magii, dzięki czemu ludzie odzyskują swoją młodość. Natychmiast zrozumiała, że ​​nie ma sposobu na zaszkodzenie Ainzowi i wycofała się. Ma też brata, który zajmuje piąte miejsce w Czarnym Piśmie.
  • Oprócz bycia byłą członkinią Czarnego Pisma, Clementine była niegdyś dwoistym ciałem dla Quintii.
  • Oprócz Nfirea i Fludera, Clementine jest jedną z trzech osób, które do tej pory wiedziały o prawdziwej tożsamości Momona jako nieumarłego.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.