Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Skull-32-xxl.png
Uwaga!
Ten złoczyńca został uznany za Czyste Zło. W związku z tym jest jednym z najgorszych złoczyńców, pozbawionym jakichkolwiek pozytywnych cech i bez żadnych szans na nawrócenie się. Nawet jeśli posiada jakieś pojedyncze pozytywne cechy to najczęściej są one całkowicie fałszywe, nieszczere i w ogóle nie usprawiedliwiają ohydnych zbrodni jakich złoczyńca się dopuścił, albo jeśli posiada jakieś humorystyczne lub komediowe momenty, to nijak one nie umniejszają dokonanych przez niego nikczemnych czynów. Dla tego rodzaju złoczyńcy robienie złych rzeczy jest tak naturalne, jak oddychanie.
Warning18+.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.

Colm O'Driscoll - jest trzeciorzędnym antagonistą gry wideo Red Dead Redemption II 2018. Jest rywalem i byłym przyjacielem wyjętego spod prawa Dutcha van der Linda i przywódcą gangu O'Driscoll.

Biografia[]

W 1899 roku Colm i jego gang planowali obrabować pociąg należący do Leviticusa Cornwalla. Jednak Dutch dowiedział się o planach i obrabował pociąg dla siebie.

Podczas gdy Dutch i jego gang ukrywali się w Clemens Cove, Colm i jego gang zawarli rozejm między obiema grupami, ale podstępem chcieli schwytać prawą rękę Dutcha, Arthura Morgana. Jak się okazało, Colm zawarł umowę z agencją Pinkerton, aby aresztować Dutcha, gdy ten przyjdzie na ratunek Arthurowi. Morganowi jednak udaje się uciec.

Krótko po tym, jak gang Van der Linde przeniósł się do Shady Belle, Colm i jego gang schwytali byłego członka Kiernana Duffy'ego, ścięli mu głowę i wyłupili oczy, zanim odesłali okaleczone ciało z powrotem do kryjówki Dutcha na koniu. Tam O'Driscoll strzelił do gangu Van der Linde, próbując ich zabić, ale udało im się odeprzeć atak.

Jakiś czas po tym, jak Dutch i jego ludzie wrócili z Guarmy, Colm został aresztowany i skazany na śmierć przez powieszenie w Saint Denis.

Niektórzy z jego pozostałych ludzi planowali go uratować, ale zostali udaremnieni przez Dutcha, Sadie Adler i Artura, którzy patrzyli, jak Colm spotyka się z końcem swego życia, zanim zabili resztę jego byłego gangu.

Advertisement