Czy wy obie możecie przestać się kłócić? Kiedy tak podnosicie głos, to tylko sprawia, że wyglądacie na słabych.

—Cyan Sung-Sun.


Cyan Sung-Sun jest antagonistką w mandze i anime Bleach. Jest 56. Arrancarem w armii Sōsuke Aizena oraz członkinią Fracción Tier Harribel.

W japońskiej wersji językowej głosu użyczyła jej Ayumi Sena, a w wersji angielskiej Karen Strassman.

Charakterystyka[edytuj | edytuj kod]

Wygląd[edytuj | edytuj kod]

Sung-Sun to smukły kobiecy Arrancar o długich, opadających, oliwkowozielonych włosach, długich rzęsach i lawendowych oczach, z trzema różowymi kropkami tuż pod prawym okiem. Pozostałości jej maski tworzą trzy przedłużenia przypominające spinki do włosów po prawej stronie grzywki. Na szyi nosi futrzany czarny naszyjnik. Jej strój składa się z długiej białej sukni z długimi rękawami, które sięgają daleko poza jej dłonie, z pojedynczym rozcięciem w każdej z nich oraz dwoma cienkimi paskami przecinającymi jej talię.

W ciągu siedemnastu miesięcy po klęsce Aizena fragmenty jej maski zmieniły kształt. Występy nad prawym okiem są grubsze i są połączone z kawałkiem materiału, który zasłania prawą stronę głowy i prawe ramię. Jej długa biała sukienka ma teraz długie rozcięcie, które rozciąga się od jej uda, rąbek sukienki składa się z czarnego futra, a także nosi buty na wysokich obcasach.

Kiedy była menosem klasy Adjuchas, Sung-Sun przypominała dużego węża o jasnoszarym ciele i białym podbrzuszu. Miała trzy różowe kropki po obu stronach głowy, a maska ​​znajdowała się na jej czubku z trzema perłowymi kolczykami po bokach.

Osobowość[edytuj | edytuj kod]

Sung-Sun jest bardzo opanowana, dojrzała i inteligentna, często radząc swoim koleżankom Fracción, Emilou Apacci i Francesce Mili Rose, aby przestały się kłócić, ponieważ sprawiają, że wyglądają na słabych, zanim zbeszta ich gniewne reakcje. Ma zwyczaj zakrywania ust jednym ze swoich długich rękawów i ma przy tym niezrozumiały wyraz oczu. Ma swego rodzaju snobistyczny stosunek do koleżanek z drużyny, narzekając, kiedy wchodzą jej w drogę podczas walki. Z łatwością je prowokuje, drwiąc z nich i przykładając dłoń do twarzy, jakby je ignorowała.

Ciekawostki[edytuj | edytuj kod]

  • W mandze Sung-Sun, Mila Rose i Apacci przywołują Ayona, odrywając swoje lewe ręce. Jednak w anime po prostu wyciągają lewe ręce i wystrzeliwują czerwony promień, który staje się Ayonem. Później jednak widać, że nie mają swoich lewych ramion i zamiast tego mają czerwone aury, które zakrywają miejsce, w którym byłyby ich ręce.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.