Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Spierdalaj, mam robotę do zrobienia...

—Cyrus MacDougall.


Cyrus MacDougall - powracający główny antagonista serialu Chłopaki z baraków. Jest szorstkim przestępcą i arcywrogiem Juliana, Ricky'ego i Bubblesa.

Jest głównym antagonistą premiery pierwszego sezonu, mniejszym antagonistą w drugim do czwartego sezonu, centralnym antagonistą w piątym sezonie, głównym antagonistą w ósmym sezonie i jednym z dwóch drugorzędnych antagonistów w dziewiątym sezonie. Pojawia się jako postać cameo w Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day i główny antagonista w Trailer Park Boys: Don't Legalize It! oraz poboczny antagonista Trailer Park Boys: Say Goodnight To the Bad Guys. Jest także powracającym antagonistą w spin-offowej serii Chłopaki z baraków: Serial animowany.

Wcielił się w niego Bernard Robichaud.

Biografia[edytuj | edytuj kod]

Wczesne życie[edytuj | edytuj kod]

Niewiele wiadomo o życiu Cyrusa przed serialem, wiadomo że jego ojciec dał mu pistolet Beretta 92, gdy był w siódmej klasie. Ale powiedziano również, że nienawidzi swojego ojca.

Chłopaki z baraków[edytuj | edytuj kod]

W pewnym momencie, po tym jak Julian i Ricky byli w więzieniu, Cyrus wprowadził się do przyczepy Juliana i przejął kontrolę nad parkiem. W tym czasie zastrasza mieszkańców i prowadził kryminalną działalność poza parkiem, dopóki Julian nie wrócił i nie wyrzucił go ze swojej dawnej przyczepy.

W drugim sezonie stara się oszukiwać podczas swojego egzaminu, czytając odpowiedzi napisane na karku i ramionach Jacoba Collinsa. Jednak starając się uniknąć przyłapania na paleniu i utraty szansy na zdanie egzaminu, Ricky wyjawia to nauczycielowi który wyrzuca Cyrusa i Jacoba z klasy. Cyrus wraca do parku i rozpoczyna strzelaninę z Chłopakami za to co Ricky zrobił i utratę Lucy. Cyrus i Sam Losco zostają aresztowani przez policję.

W czwartym sezonie dostarcza masażystów do Julian's Rub 'N' Tug. Pojawia się w baru i żąda cięcia operacji. Ale tym razem to Randy wyrzucił go z parku.

W piątym sezonie współpracuje z przyjaciółmi Ricky'ego, Terrym i Dennisem w sprzedaży haszu. Julian, Cory i Trevor idą na miejsce Terry'ego i Dennisa i kradną cały zapas haszu. Gdy Cyrus dowiaduję się o tym, on, Terry i Dennis udają się do parku przyczep i rozpoczęli masową strzelaninę z Chłopakami. Są następnie aresztowani z powodu niekompetencji i pecha. Później zostali zwolnieni z więzienia przez Laheya i Randy'ego, którzy zlecili Cyrusowi zabójstwo Ricky'ego i Juliana. Są jednak ponownie aresztowani i wysłani do więzienia.

W ósmym sezonie Cyrus łączy siły z Samem Losco, próbując wykupić park przyczep, ale kończy się to niepowodzeniem.

W dziewiątym sezonie, po tym jak Julian kupuje motel Tommy'ego, ten staje się mściwy i współpracuje z Cyrusem. Podążając za Chłopakami, odkrywają, że planowali sprzedać wszystko na aukcji. W dniu aukcji zarówno Cyrus, jak i Tommy pojawiają się i wywołują chaos z bronią i walką, chcąc odzyskać swoje „gówno”, nawet jeśli mieszkańcy mówią, że to ich. Cyrus zostaje upokorzony przez chłopców, gdy natknęli się na jego pornograficzną skrytkę.

Pod koniec sezonu Julian zawarł umowę ze swoim prawnikiem w sprawie oszustwa ubezpieczeniowego, które wciągnęłoby Cyrusa i Tommy'ego w podpalenie poprzez spalenie motelu po zniszczeniu go przez powódź spowodowaną przez Ricky'ego. Podczas gdy Julian i Bubbles nagrywają film Cyrusa i Tommy'ego spalających motel, Ricky pojawia się i zaczyna z nimi się strzelać. Reporter kanału 5, Steve Rogers, pojawia się w helikopterze i nagrywa strzelaninę i ogień, co spowodowało ucieczkę Cyrusa i Tommy'ego. Są później aresztowani za podpalenie.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.