FANDOMJestem Czarnym Kotem ... i właśnie przekroczyłam twoją ścieżkę.

—Czarny Kot


Felicia Hardy, znana głównie jako Czarny kot – powracająca postać z komiksów o Spider-Manie wydawanych przez Marvel Comics.

Choć obecnie jest antybohaterką, Czarny Kot początkowo była dość samolubnym i amoralnym osobnikiem. Z czasem jednak zaczęły się rozwijać się u niej silne romantyczne uczucia względem niego, co oznaczało początek jej przejścia od złoczyńcy do bohatera.

Charakterystyka Edytuj

Osobowość Edytuj

Felicia Hardy jest miła i ma dobre cechy, zawsze ma ochotę na dobrą zabawę. Felicia wykorzystuje swój spryt, w czasie wykonywania złodziejskich czynności, by kraść różne towary i biżuterię, ponieważ uwielbiała dreszczyk emocji i podekscytowanie. Kiedy poznała Spider-Mana, początkowo sprzeciwiła mu się za to, że powstrzymał ją przed osiągnięciem tego, czego pragnie, ale zakochała się w nim za jego odważne i bohaterskie czyny i sprawiedliwość. Po dołączeniu do Spider-Mana, Felicia zdecydowała, że ​​już nie będzie kraść i dalej będzie pracować jako partnerka i kochanka Spider-Mana. Podczas gdy wszystko było w porządku, dopiero Peter przedstawił się jako Spider-Man, w którym Felicia wzięła go mocno i poczuła, że ​​nie jest w porządku, ponieważ czuła, że ​​odbiera to tajemnicę i podekscytowanie byciem Spider-Manem. Chociaż zranił Petera, w końcu Felicia zaczęła go doceniać.

Galeria Edytuj

Linki zewnętrzne Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.