Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Warning18+.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Czuła Królowa - ważna antagonistka, która stała się antybohaterem w serii komiksów Chłopaki.

Jako wojowniczka, feministka, humanistka i członkini Siódemki, Czuła Królowa jest najlepszym wzorem do naśladowania dla małych dziewczynek na całym świecie. Ale aby osiągnąć tak zadziwiające wyżyny, musiała coś poświęcić po drodze. Objęcie obrazu, którego domagała się Vought, oznaczało porzucenie prawdy - a nawet niektórych ludzi - była droga. Rozczarowana i cyniczna, jest teraz skorupą zdeterminowanego idealisty, którym kiedyś była.

Biografia[]

Komiks[]

Czuła Królowa jest jednym z najpotężniejszych i najważniejszych członków Siódemki, tylko pod względem siły Ojczynosław i Mrocznego Cienia. Podobnie jak inni członkowie Siódemki, eksperymentowano na niej „Mieszankę V” w łonie matki i dlatego rozwinęła zdolności, takie jak lot, niewrażliwość, super siła i zaawansowana walka. Po nieudanym ocaleniu samolotu pasażerskiego 11 września Królowa stała się nihilistycznym alkoholikiem.

Wydaje się, że nie wykazuje zainteresowania wydarzeniami w świecie rzeczywistym, zamiast tego spędza czas, wpatrując się w okno, popijając martini i od czasu do czasu uprawiając seks z kilkoma mięśniakami naraz.

Mimo że jest zimna wobec nowej rekrutki, okazuje współczucie dla Gwiezdnej. Królowa była w związku z kilkoma wybitnymi bohaterami, takimi jak Szturmfront (chociaż zdradziła go z innym bohaterem i urodziła czarne dziecko), a nawet była w związku z Legendą (redaktorem naczelnym Victory Comics). Przede wszystkim jednak Maeve była w związku z Ojczyznosławem, ale zerwała z nim, kiedy oszukał ją, by uprawiała seks z Mrocznym Cieniem.

Właśnie to skłoniło ją do współpracy z Chłopakami i pomocy im poprzez zainstalowanie kilku pluskw w siedzibie Siódemki. Superbohaterka zostaje ostatecznie zabita, chroniąc Gwiezdną przed Ojczyznosławem. Chociaż ten łatwo ją obezwładnił, poświęcenie Królowej dało wystarczająco dużo czasu, by Gwiezdna mógł uciec.

Serial[]

Główny artykuł: Czuła Królowa (Serial)

Ciekawostki[]

  • Jest parodią Wonder Woman.
  • W serialu kolor jej włosów jest czerwony zamiast blond włosów.
Advertisement