Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Warning18+.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.

Co mam do powiedzenia? On ma całkowitą rację. Ja i jeden z nich jesteśmy w zmowie. Czekamy tylko, aż wszyscy pójdą spać. Wtedy zabijemy was wszystkich!

—Daisy ujawnia, że ​​rzeczywiście ma wspólnika w chacie.

Kiedy dotrzesz do piekła, John, powiedz im, że Daisy cię przysłała...

—Daisy do umierającego Rutha.


Daisy Domergue - główna antagonistka westernu Tarantino z 2015 roku Nienawistna ósemka. Jest siostrą Jody'ego i członkiem jego gangu. Jest zbiegiem poszukiwanym żywym lub martwym, z nagrodą w wysokości dziesięciu tysięcy dolarów za głowę.

W jej rolę wcieliła się Jennifer Jason Leigh, która wcieliła się również w rolę Hedry Carlson.

Biografia[]

Przeszłość[]

Jako groźna morderczyni i członkini gangu uciekała przed prawem. W pewnym momencie została schwytana przez Johna Rutha, który chciał zebrać nagrodę w wysokości dziesięciu tysięcy dolarów za jej głowę. Jednak zamiast dostarczyć ją martwą, John zamiast tego przykuł ją do siebie, planując dostarczyć ją do Red Rock żywą, aby zobaczyć ją powieszoną. Jej brat Jody, przywódca ich gangu, zastawił zasadzkę na chatkę, wiedząc, że Ruth przejdzie tam w drodze do Red Rock.

Schronienie się w chatce[]

Poszukując schronienia przed nadchodzącą zamiecią, Ruth z Domergue, w towarzystwie O. B. Jacksona, Majora Marquisa Warrena i Chrisa Mannixa przybywają do chatki, gdzie zostają zasypani śniegiem razem z Bobem, Oswaldo Mobrayem, Joe Gage i generałem Sanfordem „Sandy” Smithersem. Kiedy planują zjeść, Ruth uwalnia Domergue'a z jej kajdanek, ale grozi, że ją zabije, jeśli spróbuje uciec.

Zabójstwo Rutha[]

Podczas gdy Warren, mając dość rasistowskich uwag i braku szacunku Smithersa, skłania byłego generała, by go zaatakował, zabijając go w „samoobronie”, Daisy patrzy, jak Douglas zatruwa kawę, podczas gdy wszyscy są rozproszeni. Prosi Johna o pozwolenie na zabranie gitary. Pozwala jej, a ona gra na gitarze i śpiewa, uśmiechając się na widok Johna i O.B. gdy ci wypijają zatrutą kawę. Następnie John podchodzi do niej, mówiąc jej, że dobrze śpiewa i prosząc ją o kolejną piosenkę. Ale kiedy zdaje sobie sprawę, że ta obraża go w swojej piosence, bierze gitarę, rozbija ją i siada obok niej, ponownie przykuwając ją do siebie. Sprzeciwia się, wiedząc, że wkrótce zostanie przykuta do martwego mężczyzny, ale John mimo to zakuwa ją w kajdanki. Kilka sekund później John wymiotuje krwią. Zszokowany patrzy najpierw na swój kubek, potem na Daisy, która mówi mu, że kiedy pójdzie do piekła, ma powiedzieć im, że Daisy go przesyła.

Wściekły uderza ją w twarz, powodując jej upadek z ławki. Ruth następnie mocniej uderza ją w twarz, wybijając jej przednie zęby. Jednak kobieta śmieje się tylko i pluje zębami w jego twarz, nawet wciąż się śmiejąc, gdy Ruth wymiotuje krwią prosto w jej twarz. Dopóki nie jest wystarczająco osłabiony, Daisy bierze pistolet Ruth i strzela mu prosto w klatkę piersiową, wykańczając go.

Podczas gdy Warren następnie gromadzi resztę ludzi pod ścianę chatki, aby dowiedzieć się, kto zatruł kawę, Daisy przeszukuje Rutha w poszukiwaniu klucza do jej kajdanek, ale Warren to widzi i zabiera jej klucz, wrzucając go do ognia. To powoduje, że Daisy wpada w gwałtowny wybuch wściekłości, nazywając Warrena "czarnym pojebusem" i mówiąc mu, że ucieszy ją oglądanie jego śmierci. Warren odpowiada, mówiąc jej, aby była ostrożna, ponieważ właśnie zabiła jedynego, który zamierzał sprowadzić ją do Red Rock żywą.

Ekskalacja[]

Po zdemaskowaniu Boba jako oszusta i zabiciu go, Warren wie, że wciąż jest kolejny sojusznik Domergue, ponieważ Bob nie mógł zatruć kawy. Aby dowiedzieć się, kto to jest, Warren grozi, że wleje zatrutą kawę Daisy do gardła, co prowadzi Johna Gage'a do ujawnienia się jako truciciela. Jody, który cały czas ukrywał się w piwnicy, strzela do Warrena od dołu w jądra, powodując, że ten mdleje. Kiedy się budzi, Mannix zaciągnął go na łóżko. Mannix, trzyma na muszce Domergue, Douglasa i Hicoxa, po czym oddaje Warrenowi broń. Razem grożą śmiercią Daisy, jeśli Jody nie wyjdzie z piwnicy. Jody poddaje się i Daisy cieszy się, że widzi swojego brata, kiedy wychodzi z piwnicy, ale jej szczęście zamienia się w przerażenie kilka sekund później, gdy Jody zostaje zastrzelony przez Warrena.

Daisy następnie próbuje zawrzeć umowę z Mannixem, twierdząc, że ma 15 członków gangu w Red Rock, którzy przyjdą po nią, gdy zniknie zamieć. Mówi Mannixowi, żeby zastrzelił Warrena, a on zostanie oszczędzony, ponieważ nie zrobił jeszcze czegoś, czego nie mogą mu wybaczyć. Mówi mu również, że może zabrać zwłoki jej zmarłych członków gangu, aby odebrać nagrodę. Chris odrzuca umowę, mówiąc jej, że nie wierzy w 15 członków jej gangu, zamiast tego wierzy, że wszyscy prawdziwi członkowie gangu leżą martwi w chatce. Nazywa ją kłamliwą suką, która powiedziałaby wszystko, co konieczne, aby uciec od stryczka, ale kilka sekund później upada na ziemię z powodu utraty krwi. Warren jest przerażony, ponieważ nie ma broni, by obronić się przed Daisy, która próbuje dostać się do broni Mannixa. Wciąż przykuta łańcuchem do zwłok Rutha, używa pobliskiej maczety do odcięcia ramienia Rutha, ale Mannix odzyskuje przytomność, zanim zdąży go dosięgnąć i strzela jej w brzuch.

Śmierć[]

Mannix następnie chce wykończyć Daisy, strzelając jej w głowę, ale Warren go powstrzymuje. Przypomina Mannixowi, że ostatnią rzeczą, jaką zrobił Ruth za życia, było uratowanie życia Mannixa, ostrzegając go o zatrutej kawie. Wiedząc, że Ruth nie zastrzeliłby Daisy, kiedy miał okazję, ponieważ chciał ją powiesić, Warren i Mannix powiesili Daisy w chatce, obserwując i śmiejąc się, jak powoli dusi się i umiera.

Advertisement