Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Widzę, w jaki sposób na mnie patrzysz! Ale wiesz co? Mam już dosyć produktów fit. Mam już po dziurki selera. Jestem głodna.

—Darlene mówiąca Nickowi swoje motywy


Cholerni chudzielcy myślicie, że możecie zabrać co żywnie wam się podoba, co? Wasze niedoczekanie!

—Darlene po zabiciu ocalałego


Darlene Fleischermacher, to jedna z bossów lub psychopatów występujących w grze wideo Dead Rising 3 z 2013 roku. Jest to też opcjonalna boss występująca w głównym modzie, którą można spotkać po raz pierwszy w Rozdziale 3 w Ingleton w Bufecie Uncle Billy’s Buffet w zadaniu pobocznym Jesz Ile Chcesz. Jest to zawodowa zawodniczka konkursów jedzenia, która z powodu otyłości musi przemieszczać się za pomocą skutera. Darlene widzi apokalipsę jako fantastyczną okazję do zjedzenia tego co uwielbia bez żadnych ograniczeń dlatego zamknęła się w bufecie Uncle Billy’s Buffet w Ingleton by móc jeść w spokoju i gotowa jest zabić każdego ocalałego, który spróbuje dotknąć lub podejść do jej zapasów jedzenia. Gniew Darlene jest też wspomagany faktem, że nie jest w stanie zjeść wszystkiego na raz. Darlene jest też jednym z psychopatów, którzy noszą w sobie jeden z siedmiu grzechów głównych – Grzechem Darlene jest Obżarstwo. Głosu użyczyła jej Misty Lee.

Biografia[edytuj | edytuj kod]

Jamie dzwoni do Nicka mówiąc mu, że zauważył jakiegoś ocalałego próbującego otworzyć drzwi do kuchni w Bufecie Uncle Billy’s Buffet i wygląda na bardzo zdesperowanego. Nick Ramos udaje się do Ingleton i kieruje się w stronę Bufetu. Po wejściu do środka Nick widzi jak ocalały mężczyzna desperacko próbuje otworzyć drzwi do bufetowej kuchni. Nick mówi do niego na co ocalały natychmiast cicho odpowiada, że w kuchni jest jedzenie i lepiej by był cicho. Nick słysząc ton podejrzewa, że w bufecie są zombie na co ocalały odpowiada, że w środku jest coś o wiele gorszego. Niestety Nick ślizga i przewraca się na kałuży wymiocin co natychmiast alarmuje Darlene. Kobieta wyjeżdża zza rogu jedząc udko z indyka karząc im trzymać się z dala od jej jedzenia. Nick mówi, że jedzenia starczy dla wszystkich na co Darlene odpowiada, że całe jedzenie w tym bufecie należy do niej gdyż ma dosyć diet. Ocalały ignoruje jej słowa i podchodzi do szwedzkiego stołu co prowokuje Darlene do pokazania swoich zdolności: kobieta w szybkim tempie pochłania góry jedzenia po czym wymiotuje to co zjadła prosto na dwóch mężczyzn. Jednak nie zraża to ocalałego, który postanawia kontynuować nabieranie jedzenia. To rozwściecza Darlene, która rzuca w niego talerzami po czym krzycząc każe mu zostawić jej jedzenie po czym wyciąga ogromny widelec aby z wielkim impetem wbić mu go brutalnie i wielokrotnie prosto w klatkę piersiową. Po zabiciu ocalałego, Darlene mówi mu, że należało mu się to za przywłaszczanie sobie cudzej wartości. Zszokowany Nick mówi Darlene, że nie miała prawa go zabić gdyż on był tylko i wyłącznie głodny a ona sama już zjadła wystarczająco dużo. To wprawia Darlene w niepohamowaną wściekłość, gdyż uznała, że Nick nazwał ją grubaską i postanowiła go zabić.

Po walce, pokonana Darlene zaczyna narzekać na wielki ból brzucha spowodowany walką z Nickiem oskarżając mechanika o to, że przez niego ma niestrawność. Darlene próbuje wykonać kolejną szarżę na Nicka by oczyścić brzuch ale jej skuter ślizga się na kałuży jej własnych wymiocin i przewraca się. Darlene leżąca na plecach zaczyna wymiotować a jej masa ciała oraz skuter nie pozwalają jej wstać przez co Darlene umiera dławiąc się własnymi wymiocinami, a Nick patrzy na wydarzenie z lekkim obrzydzeniem.

Zabicie Darlene odblokowuje osiągnięcie Żarłoczny oraz daje Nickowi dostęp do kuchni Bufetu Uncle Billy’s Buffet.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Ciekawostki[edytuj | edytuj kod]

Nawigacja[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.