FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Dostawcy to pomniejsi antagoniści występujący w grze wideo Postal 2. Jest to grupa zwykłych pracowników poczty zajmująca się dostarczaniem paczek i listów mieszkańcom w Paradise, których główna siedziba jest w Magazynie Paczek w dzielnicy Przedmieścia. Z pozoru wyglądają na zwykłych pracowników poczty dostarczających listy i paczki do mieszkańców w Paradise, jednak mają oni tendencję do wpadania w szał gdy ktoś odważy się drwić z systemu poczty lub ich zaatakuje.

IdeologiaEdytuj

Dostawcy tak jak Wsióry oraz Rzeźnicy nie mają ideologii oraz nie są demonstrantami. Są to zwykli pracownicy Magazynu Paczek w Paradise, którzy zajmują się wysyłaniem, odbieraniem i dostarczaniem listów i paczek w Paradise. Niestety mimo iż na za zewnątrz wyglądają na zwykłych listonoszy są oni bardzo porywczy, agresywni i brutalni w swoich akcjach a dodatkowo mają zamiłowanie do zabijania ludzi, którzy drwią sobie z systemu pocztowego bądź odważą się skrzywdzić lub zabić jednego z nich. Najmniejsza oznaka prowokacji jest odbierana jako atak co powoduje u nich wybuch agresji. Ich brutalne zachowanie może też być oznaką choroby psychicznej, ale takie zachowanie wydaje się być normą w uniwersum Postala.

RozgrywkaEdytuj

Postal 2Edytuj

Kilkoro członków grupy można spotkać od Poniedziałku, ale nie zaatakują Kolesia dopóki ten uda się do Magazynu Paczek odebrać paczkę w Piątek. W Piątek, Koleś otrzymuje wiadomość, że w Magazynie Paczek czeka na niego paczka do odebrania. Jako iż ciekawy jest kto do niego wysłał jakąś przesyłkę, kieruje się do Magazynu Paczek w dzielnicy Przedmieścia. Koleś podchodzi do okienka i mówi Dostawczyni, że otrzymał przekaz na paczkę. Pracownica mówi mu, że musi opłacić paczkę w wysokości 100 dolarów. Jeśli Koleś zdecyduje się zapłacić, Dostawczyni powie Innemu Dostawcy by ten przyniósł wskazaną paczkę. Okazuje się, że w paczce była bomba, która zabiła jednego z pracowników poczty. Inni Dostawcy wzięli to za sabotaż i zaczęli atakować Kolesia. Alternatywnie, Koleś może włamać się do Magazynu Paczek i ukraść przesyłkę dla siebie powodując atak ze strony Dostawców. Nie mając innego wyjścia gdyż główne drzwi zostały zamknięte, Koleś musi przebić się przez cały magazyn paczek walcząc przy tym z dużą grupą uzbrojonych Dostawców. Nie są oni nadzwyczajnie uzbrojeni i łatwo ich pokonać jednak to nie zmienia faktu, że w ogólnie nie należy na nich uważać. Po opuszczeniu budynku, Koleś mówi do siebie, że nie ma dobrego podejścia do ludzi.

Po wykonanym zadaniu, Dostawcy będą atakować Kolesia, kiedy tylko go zauważą.

GaleriaEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.