FANDOMDriller – mniejszy antagonista w filmie Transformers: Dark of the Moon. Jest on stworzeniem z Cybertronu i jest wykorzystywany przez Shockwave'a jako środek transportu.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Driller stał się zwierzątkiem Shockwave'a zapewne jeszcze podczas Wojny o Cybertron i później razem z nim przybył na Ziemię.

Transformers: Dark of the Moon Edytuj

Driller zaatakował Optimusa Prime'a i żołnierzy NEST podczas ich pobytu w Czarnobylu. Zniszczył część budynków, ale został powstrzymany przez Optimusa, który odciął jedną z jego macek. Później wychodzi z niego Shockwave, który wypowiada imię Optimusa i z powrotem razem z Drillerem wraca pod ziemię.

Driller wraz z panem znaleźli się wśród Decepticonów, którzy najechali Chicago, udowadniając, że jest poważnym zagrożeniem czyhającym pod ziemią. Udało mu się oddzielić Optimusa od jego naczepy przed rozstaniem się ze swoim panem. Po tym jak Shockwave;owi udaje się odkryć ludzi składających się z Sama Witwicky'ego, Carly Spencer, Roberta Eppsa i ich zespołu ukrywającego się na opuszczonej Wieży Willis, Shockwave wzywa Drillera, by zabił ich wszystkich. Niestety, Optimus Prime przyszedł do ratowania ich zabijając Drillera z pomocą odzyskanej już naczepy.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.