Złoczyńcy Wiki
Advertisement


Duncan jest postacią i powracającym zawodnikiem w Totalnej Porażce, służąc jako główna postać. Pojawia się jako drugorzędny antagonista-odwrócony-deuteragonista w Wyspie Totalnej Porażki, główny bohater w Planie Totalnej Porażki, drugoplanowy antagonista/antybohater w Totalnej Porażce W Tracie i drugoplanowy protagonista/antybohater w Totalnej Porażce: Plejacie Gwiazd, a także jedno z dzieci z opieki dziennej w Total DramaRama.

Jest arcywrogiem i dręczycielem Harolda.

Osobowość[]

Duncan to chodząca definicja "bad boya", podstępnego, młodocianego cool przestępcy, który pochodzi z długiej linii policjantów i policjantek: jego tata, mama, wujek, ciocia, babcia i kuzyni to policjanci. Zna wiele taktyk z czasów spędzonych w aresztach dla nieletnich. Potrafi wyrzeźbić czaszkę w pniu drzewa i podnieść duże ciężary (takie jak Owen, który jest ponad trzy razy większy od niego). Ma ponurą, wstrętną, sarkastyczną i zalotną osobowość, flirtuje z Heather pomimo jego widocznej niechęci do niej i kpi z Courtney, gdy tylko się do niego zbliża. Również nazywają tą drugą „Księżniczką”, aby ją drażnić. Duncan uwielbia łamać zasady, aby lepiej sobie z czymś poradzić, ale czasami konsekwencje są gorsze niż zamierzał. Duncan uwielbia także naśmiewać się z innych zawodników i robić im kilka psikusów, a Harold jest jego główną ofiarą (później zintensyfikował to z powodu pewnego ruchu Harolda wykonanego na Wyspie Totalnej Porażki). Uważa się za „prostego w kontaktach ludźmi”, rzadko udając kogoś kim nie jest. W rezultacie wykazano, że albo dogaduje się z innymi konkurentami, albo tworzy zaciekłych wrogów, chociaż to pierwsze zdarza się częściej niż to drugie.

Pomimo swojej złośliwej postawy i charakteru Duncan jest w rzeczywistości dobrym człowiekiem w głębi serca, chociaż nigdy nikomu się do tego wprost nie przyzna. Momenty, w których można go zobaczyć w ten sposób, obejmują znalezienie nowego królika dla swojego przyjaciela DJ-a po tym, jak Geoff stracił pierwszego, wyrzeźbienie inicjałów jego i Courtney na drewnie oraz obronę Lindsay po tym, jak została zdradzona przez Heather. Czas spędzony z Haroldem sprawił, że ​​rozważa zakończenie z nim waśni po tak długim czasie, choć to nie przyniosło rezultatu. Aby wyrazić swoje uczucia do dziewczyny, którą lubi, Duncan używa noża, aby wyrzeźbić jej imię lub twarz lub chronić ją podczas wyzwań. W Totalnej Porażce - Plejadzie Gwiazd bycie w Bohaterskich Chomikach zaczyna uwydatniać jego milszą stronę (co go wkurza, ponieważ rujnuje jego wizerunek „bad boya”), ale wkrótce „udowadnia”, że jest znowu tym złym, wysadzając w powietrze "Chatę" Chrisa.

Ciekawostki[]

  • Założono, że Duncan będzie głównym antagonistą Planu Totalnej Porażki, chociaż później okazało się to fałszywe, kiedy ujawniono prawdziwego głównego złoczyńcę.

Linki zewnętrzne[]


Advertisement