Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Eli Gould - mniejszy antagonista w filmie Siedem i w komiksie o tym samym tytule. Jest drugą ofiarą wybraną przez Johna Doe, a będąc prawnikiem, który stał się sławny i bogaty z nieuczciwości, został wybrany przez Doe'a, aby reprezentować grzech chciwości.

Biografia[edytuj | edytuj kod]

John Doe kilkakrotnie kontaktował się z amoralnym prawnikiem - każde kolejne spotkanie przekonuje Doe'a, że Gould musi zostać ukarany za swoje grzechy. Podsłuchuje, jak Gould rozmawia z winnymi mordercami i gwałcicielami, w jaki sposób może okłamać sąd, pozwalając im odejść wolno, o ile to kosztuje. Doe dowiaduje się również, że Gould podjął się eksmisji biednej rodziny z kompleksu mieszkaniowego swojego przyjaciela.

John Doe włamał się do kancelarii Goulda i przywiązał go do jego książek prawniczych, pozostawiając tylko jedną rękę wolną. W wolnej ręce trzymał tasak, a Doe zmusił Goulda, aby obciął kawałek własnego ciała w zestaw łusek. Po zrobieniu tego Doe zgodził się uwolnić Goulda - jednak zmarł z powodu utraty krwi. Śmierć Eli Goulda była badana przez detektywa Williama Somerseta i detektywa Davida Millsa.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.