Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Warning18+.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Emilio Koyama – mniejszy antagonista w Breaking Bad, służąc jako drugorzędny antagonista pilotażowego odcinka. Jest to były partner Jesse'go Pinkmana.

Biografia[]

Breaking Bad[]

Emilio zostaje aresztowany podczas akcji DEA. Po jakimś czasie wychodzi na wolność przez wpłacenie kaucji i podejrzewa, że Pinkman wydał go policji.

Wraz ze swoim kuzynem Krazy-8 zmusza go do przedstawienia mu swojego nowego partnera, z którym produkuje metamfetaminę. Emilio rozpoznaje White'a i chce zabić ich obu, jednak Walter przekonuje go do oszczędzenia im życia, w zamian za jego formułę.

Podczas produkowania narkotyku, Walter celowo wywołuje eksplozję i ucieka, zostawiając Krazy-8 i Emilio na śmierć poprzez zatrucie gazem fosforowodorowym. Ostatecznie Krazy-8 udaje się przeżyć, ale Emilio zostaje zagazowany i ginie.

Walter i Jesse mieli potem spory kłopot z pozbyciem się jego zwłok. Jego truchło zostaje rozpuszczone w kwasie fluorowodorowym w wannie w domu Pinkmana.

Advertisement