FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Jesteśmy mnogością... ty jesteś jeden. Twoje zdolności bledną w konfrontacji z nami.

—Ermac do Takedy


Ermac jest postacią z gier z serii Mortal Kombat. Był on sługą zarówno Shang Tsunga, jak i Shao Kahna. Po ich śmierci stanął po stronie Mileeny, lecz później zdradził ją i przeszedł na stronę Kotal Kahna.

Umiejętności Edytuj

Ermac jest mistrzowskim wojownikiem dzięki połączeniu wielu wojowniczych dusz. Jego najczęściej używaną mocą jest telekineza, a także może manipulować energią duszy, aby lewitować i strzelać promieniami energii. Jednak Ermac ma jedną słabość, Czeluście, które osłabiają go, im dłużej jest on tam obecny, ponieważ jest istotą magiczną. Jego słabością są również więzy trzymające dusze, które go tworzą, zagrażając tym samym jego istnieniu. Jako jego alternatywy, Ermac walczy toporem.

Ciekawostki Edytuj

  • Ermac został zainspirowany plotką wśród fanów MK dotyczącej sekretnej, czerwonej postaci ninja w oryginalnym Mortal Kombat.
  • Ponieważ jest bytem złożonym z wielu dusz, Ermac odnosi się do siebie w liczbie mnogiej. 

Galeria Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.