Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Warning18+.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.
Będzie wojna.

—Fałszywy Frank tuż przed śmiercią


Fałszywy Frank jest jednym z antagonistów Filthy Frank Show. Jest mniej potężnym cieniem Filthy Franka. Czci Chin-China jako boga, jak wszyscy inni w królestwie cieni. Jest znany z tego, że mroczny lord zapłacił mu w chromosomach za podszywanie się pod prawdziwego Franka, podczas gdy ten został wygnany na pola ryżowe.

Podobnie jak prawdziwy Filthy Frank, był grany przez George'a "Joji" Millera.

Biografia[]

Fałszywy Frank pojawił się po raz pierwszy pod koniec filmiku "TOILET SRIRACHA SHRIMP", gdzie zbliżył się do Pink Guy'a i Red Dicka. Pink Guy natychmiast zorientował się, że nie był prawdziwym Frankiem. Potem Fałszywy Frank nakręcił większość filmików z lat 2015-2016.

Wszystko pozostaje normalne do końca filmiku "I HATE VEGANS", w którym postać o imieniu Wegańska Cipa ponownie zwraca się do Fałszywego Franka, mówiąc, że nie jest on prawdziwym Frankiem. Fałszywy reaguje na to, mówiąc po prostu: "Będzie wojna". W tym czasie poślubił Maxmoefoe w filmiku "HUMAN CAKE".

W końcu w filmiku "FILTHY FRANK VS CHIN CHIN" panowanie Fałszywego Franka dobiegło końca. Został zabity przez Pana Negi Generation 3000 (również znanego jako Roast Lord) przez zroastowanie go na śmierć.

Różnice pomiędzy Frankami[]

Mimo, iż Fałszywy Frank ma niesamowite podobieństwo i głos do prawdziwego Franka, to jednak są pewne różnice. Fałszywy Frank jest zawsze widziany w okularach lub goglach Spider-Mana, w przeciwieństwie do okularów w czarnych oprawkach prawdziwego Franka. Jest również widziany w czapce lotniczej (choć we wcześniejszych filmikach ledwo ją nosił).

Ciekawostki[]

  • Należy zwrócić uwagę na to, że w "I HATE VEGANS", Fałszywy Frank stwierdził, że nie je warzyw, podczas gdy w "PINK GUY COOKS STIR FRY AND RAPS", prawdziwy Frank okazał entuzjazm wobec stir-fry Pink Guy'a.
  • Podczas gdy Fałszywy Frank został pokonany przez Pana Negi Generation 3000, nadal jest wysoce prawdopodobne, że nawet po śmierci udało mu się pokonać prawdziwego Franka jako gwiazdę show, ponieważ stał się popularnym memem, a jego filmiki są reagowane częściej przez "reakcyjnych youtuberów" w porównaniu do filmików prawdziwego Franka.
Advertisement