FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Ferra i Torr są parą antagonistów z gry Mortal Kombat X. Pracują oni dla Kotal Kahna i pomagają mu w realizacji jego planów.

Wygląd Edytuj

Ferra jest małą wojowniczką z wysuwanymi szponami na rękach. Zawsze ona dosiada pleców potężnego potwora, Torra, który ma poszarpany materiał przywiązany do twarzy, odsłaniający tylko jego czerwone oczy. Oboje noszą kolczaste zbroje, w tym na nogach i ramionach. Ferra ma także różne paski przywiązane na całym ciele, a Torr używa lin do utrzymania całego pancerza na miejscu.

Osobowość Edytuj

Ferra i Torr są mieszanką dzikości, barbarzyństwa i destrukcyjnego charakteru - Ferra jest mózgiem i odpowiada za komunikację. Torr jest potężnym brutalem, który rzadko się odzywa, głównie pomrukuje i okazjonalnie ryczy.

Jako efekt uboczny życia w symbiozie, Ferra i Torr dobrze się dogadują oraz troszczą nawzajem. Gdy wygrywają walkę (bez użycia Fatality), Ferra żartobliwie gratuluje Torrowi, mówiąc "dobry chłopiec", a Torr odpowiada chrząknięciem, próbując po niej powtórzyć.

Umiejętności Edytuj

Duże rozmiary Torra zapewniają mu wielką siłę i wytrzymałość, z łatwością pozwalając mu na pokonywanie większości przeciwników. Ferra natomiast jest szybsza i zwinniejsza, a dzięki swoim wysuwanym pazurom może wykonać bolesne cięcia. Duet zawsze ściśle współpracuje ze sobą. Torr często posługuje się Ferrą podczas szarży, zadając dodatkowe obrażenia, a Ferra może wbić pazury w ciało potwora, rozwścieczając go i tym samym zwiększając jego zawziętość w walce.

Jednak nie zawsze muszą pracować razem, ponieważ Torr może też walczyć sam, gdy Ferra stoi gdzieś na uboczu. To nie czyni go mniej niebezpiecznym, ponieważ bez Ferry może być też dodatkowo wzmocniony, zastępując w ten sposób jej obecność. Odblokowuje to również Torrowi możliwość wykonania kilku nowych ruchów, których nie mógłby wykonać razem z Ferrą.

Ciekawostki Edytuj

  • Ferra i Torr są drugą parą postaci w serii, która współpracuje ze sobą, po Noobie i Smoke'u.
  • Możliwe, że Ferra rozumie pomruki Torra, które są jego sposobem na komunikację.
  • Chociaż są to dwie postacie, Ferra twierdzi, że działają razem jako jedność. Co ciekawe, prawie zawsze odnoszą się oni (jak i inne postacie) do siebie jako "Ferra/Torr", zamiast "Ferra i Torr".
  • Torr pod względem siły fizycznej, przewyższa Goro.

Galeria Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.