Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Złoczyńcy Wiki
Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Flemming - większy antagonista horroru Hostel 3 z 2011 roku. Jest liderem Klubu Elitarnych Łowów w Las Vegas.

W jego rolę wcielił się Thomas Kretschmann.

Biografia

Członek organizacji Elitarnych Łowów Carter McMullen, został schwytany jako więzień wraz ze swoimi przyjaciółmi, aby zginąć dla przyjemności klientów. Carter ujawnia, że ​​ma na sobie tatuaż organizacji, a strażnicy pozwalają mu odejść. Flemming wraz ze swoim pomocnikiem Travisem są widziani w ich biurze, rozmawiając z Carterem, przepraszając go za przypadkowe uwięzienie. Kiedy patrzą na ekran telewizora, "przyjaciel Cartera", Justin jest widziany przywiązany do krzesła, kiedy pojawia się zamaskowana kobieta i zabija go za pomocą kuszy.

Później, jego drugi schwytany przyjaciel, Scott, jest przywiązany do krzesła, a sam Carter zostaje wysłany, by go zabić. Scott pyta go, dlaczego to robi, a ten wyjaśnia, że ​​chce Amy (narzeczona Scotta) tylko dla siebie, ponieważ byli razem, zanim Scott się pojawił w ich życiu. Flemming znudzony opowieścią Cartera zdalnie wypuszcza Scotta z krzesła, co powoduje, że Scott i Carter walczą ze sobą.

Scottowi udaje się obciąć skórę Cartera, używając jego tatuaż by uciec, podczas gdy inny więzień Victor również ucieka. Flemming następnie rozkazuje zamordować wszystkich więźniów. Flemming postanawia następnie wysadzić cały budynek i próbuje uciec, ale Carter łapie Flemminga i zabija go z zemsty.

Advertisement