FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Frank Butterman - główny antagonista Hot Fuzz - Ostre psy. Był byłym szefem policji w Sanford i tajnym przywódcą sojuszu Watch Neighborhood Watch Alliance. Był dobrym człowiekiem, który przestrzegał prawa w sposób religijny; jednak po tragicznej stracie żony, Irene, doprowadzono go do szaleństwa i rozpoczął Sojusz Straży Sąsiedzkiej, aby zlikwidować wszystkich, których uważał za niedoskonałych, aby Sanford wygrał konkurs na Wioskę Roku.

Wcielił się w niego Jim Broadbent, znany z roli Lorda Kelvina, Madame Gasket, Wackford Squeers oraz Lorda Thomasa Badgley.

Biografia Edytuj

Frank Butterman jest głównym inspektorem w małej angielskiej wiosce Sandford. Jego syn, Danny Butterman, jest policjantem. Frank wydaje się czarujący, sympatyczny, pełen humoru i dobroduszny, gdy Nicholas po raz pierwszy go spotyka, ale później Frank, kiedy ludzie w wiosce zaczynają być mordowani, zaczyna działać z morderstwami z zimną obojętnością i próbuje zmusić Nicholasa do myślenia są niczym więcej niż wypadkami.

Później Nicholas Angel odkrył, że NWA stoi za wszystkimi morderstwami, aby pozbyć się każdego, kto ryzykowałby, że Sandford zdobędzie tytuł wioski roku.

Butterman wyjawia, że ​​zrobi wszystko, aby uczynić Sandford najlepszą wioską, ponieważ jego żona zabiła się, gdy stracili tytuł w przeszłości. Po tym, jak Nicholas ucieka z NWA z pomocą Danny'ego, wraca do Sandford, aby aresztować NWA. Nicholas uwalnia policję Sandford od złych wpływów Franka i obnaża Franka jako głównego zabójcę. Gdy Danny i reszta policji pomagali mu, Nicholas pokonał wszystkich członków z wyjątkiem Buttermana i Simona Skinnera, właściciela lokalnego supermarketu.

Butterman i Skinner próbują uciec samochodem policyjnym, ale rozbijają się, próbując uniknąć łabędzia. Nicholas wrzuca łabędzia z tyłu samochodu, aby go zdjąć z twarzy, a następnie nokautuje Skinnera. Ale Butterman wsiada do samochodu Nicolasa, co zachęca jego syna Danny'ego, aby spróbował go zastrzelić (przypadkowo odtwarzając swoją ulubioną scenę filmową z Bad Boys II), a kiedy Danny nie może zastrzelić własnego ojca, Butterman ucieka przez pola, ale podczas jazdy zauważa łabędzia wyłaniającego się z tyłu. W chaosie Frank zostaje ugryziony przez łabędzia, który powoduje, że wjeżdża na drzewo. Następnie zostaje aresztowany przez policję Sandford.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.