FANDOMGagi (ガギ, Gagi) i Guge (グゲ, Guge) – powracający antagoniści w mandze Tokyo Ghoul oraz jej adaptacji anime. Są braćmi bliźniakami, osobistymi ochroniarzami Nakiego oraz członkami Białych Garniturów.

Charakterystyka

Wygląd

Bliźniaki byli wyjątkowo wysocy i dobrze zbudowani. W anime posiadali krótkie, ciemne włosy, w przeciwieństwie do mangi, gdzie byli zupełnie łysi. Nosili identyczne białe maski, z jedną mniejszą i jedną większą dziurą na oczy. Oboje nosili identyczne białe garnitury, naśladując ich przywódcę.

Osobowość

Bliźniacy działali jako jedna jednostka, bez żadnych charakterystycznych cech, które określały je jako jednostki. Ich mowa była niezwykła, wydała się zniekształcona, chociaż Naki rozumiała ich bez problemu. Obaj byli głęboko oddani swojemu przywódcy, przychodząc mu z pomocą i próbując go uspokoić, gdy pojawiały się problemy.

Biografia

Wczesne życie

W pewnym momencie w przeszłości bliźniacy byli zrekrutowani przez Nakiego i Yamoriego, stając się członkami świeżo stworzonej grupy, która ostatecznie stała się Białymi Garniturami.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.