FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Generał Garza - drugorzędny antagonista w filmie z 2010 roku Niezniszczalni. Był generałem z Ameryki Południowej, który rzekomo rządził wyspą Vilena przez ponad 20 lat.

Wciela się w niego David Zayas, który grał także Sala Maroniego.

Biografia Edytuj

Garza jest dyktatorem fikcyjnej wyspy Vilena i ma córkę o imieniu Sandra. Współpracuje z najemnikiem o imieniu James Munroe, ale Munroe stale go poniża i na dodatek przed jego żołnierzami. Niezniszczalni wynajmowani są do podróży do Vileny w celu obalenia Garzy, a Garza ostatecznie wierzy, że Munroe wynajął ich, aby go zabili. Decydując, że ma dość, Garza ze złością zwraca pieniądze Munroe'a i prosi go o odejście. Później wygłasza przemówienie o tym, jak popadł w chciwość i przeprasza za to córkę, i twierdzi, że zamierza walczyć z „amerykańską chorobą” w odniesieniu do Munroe'a. W odpowiedzi Munroe zastrzelił Garzę, wysyłając jego ciało za balkon jego pałacu. Śmierć Garzy zostaje później pomszczona, gdy Ross i Lee zabiją Munroe, aby uratować życie Sandrze.

Ciekawostki Edytuj

  • Garza jest podobny do generała Medrano z Quantum of Solace; są dyktatorami wojskowymi, którzy są w zmowie z skorumpowanym biznesmenem i oboje służą jako drugorzędni antagoniści i marionetkowi władcy swoich narodów. Jednak w przeciwieństwie do Medrano (który nie okazuje wyrzutów sumienia za swoje zbrodnie), Garza okazuje się bardziej honorowy i przepraszający z natury, ponieważ ostatecznie dba o swoją córkę Sandrę.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.