Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Pani Grace Ferrin - jeden z dwóch głównych antagonistów (wraz z Uprzejmym nieznajomym) psychologicznego horroru Noc Oczyszczenia z 2013 roku.

W jej rolę wcieliła się Arija Bareikis.

Biografia

Grace Ferrin jest widziana po raz pierwszy, gdy główny bohater filmu, James Sandin, wraca do swojego domu w Los Angeles, aby zostać na noc z rodziną w Noc Oczyszczenia, gdzie wszystko, nawet morderstwo, jest legalne. Ferrin jest dość zazdrosna o rodzinę z powodu ich bogactwa i sukcesu.

Pojawia się dopiero dużo później, kiedy wtargnęła do domu Sandinów, gdy ich system bezpieczeństwa nie zadziałał, i z pomocą sąsiadów zabija ludzi biorących udział w Nocy Oczyszczenia. W końcu Zoey Sandin udaje się zabić samego Uprzejmego nieznajomego, ale kiedy myśli, że jest bezpieczna, Ferrin ujawnia, że chce zabić Sandinów, ponieważ jest chora z zazdrości.

Jednak tuż przed zabiciem Sandinów pojawia się bezdomny, którego uratowali przed Nocą Oczyszczenia, i zabija jednego z sąsiadów. Ferrin wraz z resztą sąsiadów jest związana. Mary Sandin następnie prosi, aby wszyscy usiedli przy stole w spokoju, dopóki nie zakończy się Noc Oczyszczenia.

Jednak, gdy noc dobiega końca, Ferrin próbuje chwycić strzelbę leżącą na stole, by zabić Mary, ale ku jej zaskoczeniu Mary najpierw chwyta pistolet i uderza ją nim, po czym uderza twarzą w stół, stanowczo stwierdzając, że tej nocy koniec z zabijaniem. Kiedy Noc Oczyszczenia się kończy, Grace Ferrin wraca do domu ze złamanym nosem.

Advertisement