FANDOM


Gray Mann - jest trzecim zaginionym synem Zefeniasza Manna i głównym antagonistą kampanii TF2 "Mann vs. Machines Co-op". Jako najmłodszy z trójki Mannów, Gray był także najmądrzejszym z trójki i potrafił doskonale mówić po urodzeniu. Obrzydzony tym, Zefeniasz Mann zamierzał udusić Graya, ale zanim jego ojciec mógł go udusić, Gray został uprowadzony przez dzikiego orła. Wiele lat później, po porwaniu przez orła i zabiciu i zjedzeniu jej i jej dzieci, Gray Mann wrócił do cywilizacji, aby zbudować swoje korporacyjne imperium. Sto lat później Gray zabił swoich bliźniaków Blutarcha i Redmonda Manna, aby przejęli kontrolę nad swoimi firmami.

Gray Mann jest człowiekiem odpowiedzialnym za tworzenie i wysyłanie robotów do wyburzenia obiektów Mann Co.

Według Zefeniasza Manna, Gray także groził, że w pewnym momencie będzie szantażował go za swoją skrzynię "cudownego" żwiru.

Ciekawostki Edytuj

  • Gray został po raz pierwszy wymieniony w akcie urodzenia dostępnym poprzez link ukryty w plamie krwi na banerze Oficjalnego Blogu TF2.
  • Dodatkowo zaktualizowana wersja ostatniej woli Zefeniasza Manna została wydana wkrótce po ukrytym łączu, ujawniając, że tajny kawałek woli należy do Graya Manna.
  • Mniejszy zestaw liczb wzdłuż dolnej części Ledwie nadtopionego kondensatora pisało [tel: 07180125 07180125]. Po podzieleniu na cztery i przetłumaczeniu na litery (A = 1, B = 2 itd.), Brzmi „GRAY”.
  • Zamordował swoich braci Blutarcha i Redmonda w komiksie Blood Brothers.
  • W komiksie „The Shadow Boxers” wydanym podczas aktualizacji Śniąt 2012 ujawniono, że Gray Mann jest właścicielem Gray Gravel Co., firmy, dla której znak można zobaczyć na mapie Gravel Pit.
  • Wielu fanów uważa, że ​​Grey Mann może być odniesieniem do G-Mana. Jest to zakładane ze względu na różne podobieństwa, takie jak podobny garnitur, te same inicjały, jego dziwacznie niesamowity wizualny wygląd przypominają go i oba wyglądają na staruszka, który wydaje się, że jest jakoś zmodyfikowany (Grey Mann jest zmodyfikowany, jego starzenie się przez Australium umieściło trochę jego człowieczeństwa, podczas gdy G-man silnie sugeruje, że jest jakimś rodzajem "Postczłowieka") ich istnienie jest mniej ludzkie.
  • Wielu fanów uważało, że dzięki włączeniu Graya Manna, nadejdzie trzecia drużyna, nazywaną drużyną GRY. To było w połowie prawdziwe, ponieważ Mann vs Machine, maszyny są uważane za zespół GRY.
  • Pomimo faktu, że Gray Mann jest trzecim bratem rodziny Mann i uważany jest za głównego antagonistę TF2, nie pojawił się w wydarzeniu Halloween w 2013 r., W które zaangażował się zespół RED i BLU, popychając przeciwnego brata do piekła, w podobny sposób jak Tryb z Ładunkiem, został wspomniany tylko przez zmarłego ojca, twierdząc, że to błąd, próbując go zabić od początku, kiedy Gray się urodził, ponieważ był bardziej inteligentny i dojrzały niż jego starsi bracia, pomimo jego zdeformowanej struktury ciała.
  • W komiksie "Old Wounds" wydał prawie cały swój majątek na znalezieniu „Jej” bez powodzenia, ale udało mu się złapać jej asystentkę, pannę Pauling i najemników Saxtona Hale'a. Potem zamknął ich w swojej sali tortur, później oddał resztę swojej fortuny zespołowi TFC i omówił dominację nad światem w zamian za Australium, aby utrzymać go przy życiu, ale Gruby z TFC i jego zespół zdali sobie sprawę, że nie mogą żyć wiecznie, więc oszukali Graya Manna i wyrwali mu jego przedłużacz życia z jego pleców, powodując intensywny ból i tworząc dużą dziurę na plecach (z wypadnięciem płuc), ostatecznie umierając w ciągu kilku minut.
  • Gray ma córkę nazwaną Olivia. Biologiczny związek Olivii z Grayem jest dyskusyjny, biorąc pod uwagę jej wiek w porównaniu z jego wiekiem, co sugeruje, że mogła być adoptowana.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.