FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Małpa myśli! Małpa czuje! Niech już małp nikt nie torturuje!

—Hasło HAAT


Humanity Against Animal Testing lub HAAT (pol. Ludzkość Przeciwko Testom na Zwierzętach) to pomniejsi antagoniści występujący w grze wideo Postal 2: Paradise Lost. Jest to grupa brutalnych miłośników zwierząt, którzy chcą zaprzestać jakichkolwiek testów na zwierzętach w Paradise oraz uwolnienia wszystkich zwierząt znajdujących się w schronisku i laboratorium CCCP, jeśli oznacza to zabijanie niewinnych ludzi. Jednak ich rola jako antagoniści jest taka, że pomimo atakowania Kolesia w schronisku i laboratorium do niego przylegającym to nie stają się jedną z grup nienawiści.

IdeologiaEdytuj

Członkowie HAAT podobnie jak dwie poprzednie grupa demonstrantów mają ogólnie dobre intencje, ponieważ wierzą, że testowanie leków zwierzętach i przetrzymywanie ich w klatach powoduje cierpienie zwierząt na niespotykaną skalę. Dlatego chcą zaprzestać jakichkolwiek testów na zwierzętach oraz wypuścić zwierzęta z klatek w lokalnym schronisku.

Jednak są oni dosyć agresywni, brutalni, bezwzględni i niestety tak przekonani w swojej ideologii, że są skłonni wtargnąć siłą do schroniska w Paradise, aby uwolnić wszystkie przebywające w nim zwierzęta. Ich brutalne zachowanie może też być oznaką choroby psychicznej, ale takie zachowanie wydaje się być normą w uniwersum Postala. Jednak pomimo tego iż atakują Kolesia w schronisku to nie zostają oni grupą nienawiści (Technicy Żywności) przejmują ich rolę grupy nienawiści).

Nie jest jednak wiadome czy Członkowie HAAT są hipokrytami, ponieważ nie widziano ich torturujących zwierzęta.

RozgrywkaEdytuj

W Poniedziałek, gdy Koleś w poszukiwaniach swojego psa Champa, kieruje się do pobliskiego schroniska dla zwierząt Creature Control Center and Pets. Przed schroniskiem w Paradise Mall widzi grupę Członków HAAT protestujących przeciwko testom na zwierzętach z transparentami, na których widnieją napisy takie jak "Animals are people too (pol. Zwierzęta też są ludźmi)", "Save every Chimpan-A to Chimpan-Z (pol. Uratować każdego Szympansa od A do Z)", "It's a mad house! (pol. To dom wariatów!", "Say no to three headed monkeys (pol. Powiedz nie trójgłowym małpkom)", "Animal testing drives me bananas! (pol. Testy na zwierzętach doprowadzają mnie do szału)", "Primates are my mates (pol. Naczelne to moi kumple)". Gdy Koleś sprawdza wszystkie klatki z psami zdając sobie sprawę, że Champa tam nie ma, członkowie HAAT wdzierają się do schroniska i przy okazji uwalniając zwierzęta jak i słonia z klatek po czym rozpoczynają strzelaninę z naukowcami i Kolesiem.

Aby przeżyć dzień Koleś musi walczyć z demonstrantami, którzy wdarli się do budynku. Nie są oni nadzwyczajnie uzbrojeni i łatwo ich pokonać a dodatkową pomocą Kolesia są zmutowane małpy w laboratorium, które walczą z pikietującymi jednak to nie zmienia faktu, że w ogólnie nie należy na nich uważać.

Po wykonanym zadaniu, pomimo wszystkiego członkowie HAAT nie będą atakować Kolesia kiedy tylko go zauważą chociaż Ci wewnątrz schroniska dalej będą go atakować.

GaleriaEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.