FANDOMHaruki Sagae – jedna z antagonistek występująca w mandze Akuma no Riddle oraz jej adaptacji anime. Była studentką 10 Czarnej Klasy w Akademii Myōjō, która uczestniczyła w zawodach z innymi studentami, którzy próbowali zabić Haru Ichinose. Osoba która dokonała zabójstwa mogła zażyczyć sobie w nagrodę co tylko chciała, to skłoniło Haruki do przyłączenia się do Czarnej Klasy, ponieważ potrzebowała pieniędzy na wsparcie swojego rodzeństwa i jej matki, która trafiła do szpitala. Nagroda, o którą się ubiegała, była dla rodziny, która miała jeść przez resztę życia, nawet jeśliby ona umarła.

Pod koniec historii Haruki dostała pracę jako robotnik budowlany. W mandze ujawniono również, że Haruki i Isuke spotykają się w końcu, podczas gdy w końcu anime widziano ją z pewnymi instrukcjami dotyczącymi równoważności. Sądząc po tej scenie w odcinku 12, może ona planować wysłać siebie i swoje rodzeństwo do szkoły.

Charakterystyka Edytuj

Wygląd Edytuj

Haruki ma jasną skórę, złote oczy i długie rude włosy. Jej włosy są związane w kucyk ze spinkami w grzywce. Nosi beżową marynarkę, białą koszulę, czerwoną muszkę w kratę, czerwoną spódnicę, białe skarpetki i brązowe buty. Haruki zwykle nosi bransoletki i fioletową gumkę do włosów na prawym nadgarstku.

Charakterystyka Edytuj

Haruki okazuje się być wyluzowaną i przyjazną osobą, która jest gotowa dołożyć wszelkich starań, aby chronić swoją rodzinę do tego stopnia, że była gotowa poświęcić własne życie, by zapewnić dobrobyt rodzinie.

Jako uczeń, Haruki okazuje się leniwa do tego stopnia, że nie rozmawia z innymi uczniami podczas snu.

Pomimo demonstracyjnej postawy, Haruki okazała się bardzo zdeterminowana, aby wykonywać swoją misję, wykazując pewne nihilistyczne i samobójcze tendencje w tym, jak była gotowa zabić siebie, jak również zarówno Haru, jak i Tokaku, nawet okazując rozczarowanie, że przeżyła, ale nie udało jej się zabić innych.

Jednak wiedząc, że jest zbyt zraniona, by kontynuować, akceptuje porażkę i postanawia, że musi znaleźć inny sposób, aby upewnić się, że jej rodzina będzie miała bezpieczną przyszłość.

Galeria Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.