FANDOMHarumi znana również jako Jadeitowa Księżniczka i Cisza - poboczna bohaterka 8 sezonu serialu Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu dopóki nie została ujawniona jako główna antagonistka. Adoptowana córka pary cesarskiej Ninjago, straciła rodziców w bitwie z Pożeraczem Światów. Liderka Synów Garmadona, chce wskrzesić złego Lorda Garmadona gdyż uważa go za prawdziwego bohatera Ninjago. Pod koniec sezonu 9 w wyniku wstrząsu budynku, z którego uciekała, ginie, stojąc na dachu, podczas gdy budynek runął na ziemię, przygniatając ją kilkudziesięcioma tonami gruzu.

Osobowość

Na początku Harumi była ukazana jako bardzo troskliwa i odpowiedzialna osoba. Chciała dbać o swoich poddanych i dlatego przynosiła im jedzenie z pałacu, a zwłaszcza dla tych co nie mieli tyle szczęścia co ona, a to wywarło na Lloydzie ogromne wrażenie. Potem ukazuje się jako postać rozgoryczona, żyjąca ciągle przeszłością. Obsesyjnie chce wskrzesić Lorda Garmadona i nie odzwajemnia uczucia Lloyda.

Wygląd

Została pokazana jako minifigurka LEGO. Ma białe włosy spięte w kucyka, przytrzymywane dwoma pałeczkami. Jako księżniczka nosiła makijaż.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.