Hitsugi Kirigaya – antagonistka pojawiająca się w mandze Akuma no Riddle oraz jej adaptacji anime. Dołączyła 10 Czarnej Klasy w Akademii Myojo, gdzie uczestniczyła w zawodach z innymi studentami tej klasy, którzy próbowali zabić Haru Ichinose, za co mogli otrzymać w nagrodę co tylko chcieli.

Charakterystyka[edytuj | edytuj kod]

Wygląd[edytuj | edytuj kod]

Hitsugi ma drobne, delikatne ciało. Ma oczy roztopionego bursztynowego odcienia z długimi jasnymi włosami, które zwykle związane są w dwóch małych warkoczach. Jej ogólny strój składa się z podkoszulki z długim rękawem w ciemnym kolorze, poniżej kremowej sukienki. Nosi buty i skarpetki w tym samym kolorze co jej podkoszulek i nosi różowego misia, co nadaje jej wygląd nieszkodliwej dziewczynki.

Osobowość[edytuj | edytuj kod]

Wydaje się mieć słodką osobowość i jest bardzo uprzejma. Jednak rzadko ma na myśli słodkie słowa i ma zawsze przy sobie truciznę. Ma zagubioną orientację, ale Chitaru pomagała jej w drodze do szkoły, dzięki czemu po raz pierwszy doceniła życzliwość. Gdy wydarzenia się rozwijały, jej uczucia do Chitaru pogłębiły się, a ona w końcu zaczęła czuć się gorsza i nie zasługiwała na życzliwość Chitaru, ponieważ była tym, którego Chitaru chciał zabić. W końcu wyznała w dniu przedstawienia, że jest osobą, której szuka Chitaru i próbuje się zabić podczas zabawy.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.