FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Hobo - protagonista serii gier przeglądarkowych Hobo.

Jest bezdomnym, który walczy z ludźmi (jeśli nie często z tymi, którzy się na niego nie rzucają.) i kroczy swoją ścieżką. Pojawia się w siedmiu grach. Hobo jest znany z tego, że jest bardzo leniwy, ale jeśli chodzi o atakowanie go, wychodzi z siebie i atakuje tyle osób, które mu wchodzą w drogę.

Został stworzony przez ArmorGames i SeethingSwarm.

Biografia Edytuj

Hobo Edytuj

Hobo leży na ziemi i śpi w środku dnia. Policjant widzi, jak Hobo śpi, i to naprawdę go denerwuje, i ostatecznie uderza go, pokazując mu znak, który mówi, że wchodzenie na wysypisko jest niedozwolone. Hobo następnie się denerwuje i atakuje policjanta, i ostatecznie go morduje, a następnie przechodzi proces i morduje znacznie więcej ludzi w mieście. W końcu Hobo poddaje się oficerom i zostaje umieszczony w więzieniu. Hobo ostatni raz widoczny jest gdy spał w swojej celi.

Hobo 2 Edytuj

W drugiej części Hobo znów śpi w celi. Kiedy więźniów wypuszcza się na lunch, więzień zauważa, że Hobo nie wyczyścił toalety, po skorzystaniu z niej. Więzień atakuje Hobo, pokazując mu brudną toaletę, co powoduje, że Hobo znów jest wściekły i przystąpił do mordowania więźnia i popada w brutalny szał, aby zabić wszystkich oficerów i więźniów. W końcu Hobo walczy z oddziałami, pokonuje ich i ucieka z więzienia.

Hobo 3 Edytuj

W trzeciej części Hobo ponownie leżał na ziemi, ponieważ jest bezdomny, a oficer rozpoznaje go jako jednego z poszukiwanych przestępców. Oficer atakuje Hobo, pokazując mu list gończy z jego wizerunkiem, Hobo ponownie się denerwuje i rozpoczyna kolejną masakrę. Hobo morduje wielu oficerów, ludzi i żołnierzy. W końcu Hobo ucieka z miasta, podchodzi do najbliższego drzewa i zasypia.

Hobo 4 Edytuj

Kilku żołnierzy dowiaduje się, że Hobo śpi przy drzewie. Żołnierze znów próbują zabrać Hobo do więzienia, lecz jak w poprzednich częściach Hobo rozpoczyna kolejną masakrę, w której zabija wielu żołnierzy. W końcu Hobo walczy z czołgiem i udaje mu się pokonać go swoimi umiejętnościami walki. Na koniec podchodzi do innego drzewa i zasypiają. Następnie pojawia się statek kosmiczny i porywa Hobo.

Hobo 5 Edytuj

Hobo zostaje ostatecznie zabrany z ziemi przez kosmitów, którzy go badają. Obcy ostatecznie stworzyli klony Hobo, a Hobo denerwuje się i rozpoczyna rzeż na statku kosmicznym mordując swoje klony i kosmitów. Zakończenie jest takie samo jak zwykle, Hobo morduje wszystkich na statku, a następnie idzie spać.

Hobo 6 Edytuj

Hobo umiera na statku kosmicznym z powodu braku tlenu. Zgodnie z oczekiwaniami Hobo został wysłany do piekła i musi walczyć ze wszystkimi demonami w piekle. Hobo walczy również z różnymi demonicznymi stworzeniami. W końcu Hobo musi pokonać samego szatana, aby opuścić piekło.

Hobo 7 Edytuj

Hobo ostatecznie niszczy piekło i zostaje wysłany do nieba. Zostaje zaatakowany i widzi znak, że włóczęgi nie mają wstępu do nieba. Hobo wpada w furię i ostatecznie atakuje i zabija wszystkich w niebie. Hobo musi pokonać wszystkie anioły, a ostatecznie musi walczyć z Bogiem, aby opuścić niebo. W końcu Bóg chwyta Hobo i mówi mu, że nie może pokonać Boga. Jednak dla Hobo udaje się pokonać Boga, zasypia w niebie i zostaje w nim.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.