Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Circle spoiler alert.png
Uwaga!
Ta strona zawiera główne spoilery. Jeśli nie chcesz znać ważnych informacji na temat fabuły/elementów związanych z postacią, nie powinieneś czytać tego artykułu poza tym ostrzeżeniem: Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne skutki, jakie te fakty mogą mieć na użytkownika chcącego jednak przeczytać ten artykuł.
Warning18+.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.

Jego imię to Huggy

Huggy Wuggy gdy cię przytuli nie przestanie. Twój przyjaciel Huggy Huggy Wuggy, Będzie cię ściskał, aż pękniesz!

—Piosenka przewodnia Huggy Wuggy zapowiada jego prawdziwą naturę.

GŁODNY

—Wiadomość napisana wewnątrz otworów wentylacyjnych, prawdopodobnie przez Huggy'ego.


Experyment-1170, najczęściej znany jako Huggy Wuggy, jest głównym antagonistą w horrorze z 2021 roku Poppy Playtime, głównym antagonistą w Rozdziale 1: A Tight Squeeze i wspomnianym/prawdopodobnie pośmiertnym antagonistą w Rozdziale 2: Fly In A Web.

To zabawka stworzona przez firmę Playtime CO., a także ich maskotka i najlepiej sprzedająca się zabawka. Chociaż pojawia się jako przytulna, przyjazna maskotka, Huggy Wuggy jest niebezpiecznym, drapieżnym potworem w wyniku eksperymentów prowadzonych przez naukowców z Playtime CO. i pragnących spożywać ciała innych ludzi.

Biografia[]

Huggy Wuggy został stworzony przez Playtime CO. dla dzieci. Zabawka wkrótce stała się najbardziej udanym produktem firmy, ale ostatecznie została zmodyfikowana w pewnym momencie przed wydarzeniami z gry z przeniesionym, ale uszkodzonym sumieniem ludzkim, co zmieniło go w potwora.

Jego pierwszy występ widział, jak udawał posąg, aby oszukać bohatera. Gdy tylko bohaterowi udało się chwycić klucz i ponownie włączyć zasilanie w pokoju (wymaga to wspomnianego klucza), Huggy Wuggy znika ze swojego piedestału i przez całą grę prześladuje gracza z otworów wentylacyjnych lub wysoko niedostępnych miejsc. Dopiero gdy gracz wbiegnie w ciemność, wyłoni się z cienia i będzie ścigał ich w tunelach taśmociągów. Za każdym razem, gdy graczowi nie udaje się dotrzeć na wybieg na końcu pasa, spotyka Huggy'ego Wuggy'ego, który chwyta go i zabija zębami.

Jeśli graczowi uda się dostać na wybieg, musi pociągnąć pudełko, aby zablokować stworzenie i je zniszczyć, powodując, że obaj upadną. Tam, gdzie gracz przetrwa, Huggy Wuggy wpada w pustkę, zderzając się z kilkoma rurami. Nie wiadomo, czy przeżył, czy z tego powodu zmarł.

Wygląd[]

Huggy Wuggy jest pokazany w grze jako ogromne stworzenie z niewiarygodnie długimi rękami i nogami, co sprawia, że ​​stoi na wysokości co najmniej 10 stóp. Ma niebieskie futro i wiele ostrych jak brzytwa zębów, oprócz tego, że ma inne usta w ustach. Ma żółte dłonie, czerwone usta i oczy przypominające wytrzeszczone oczy. Choć pozornie jest robotem, ujawnienie przez Huggy Wuggy jego wielu ust, krew, którą wytwarza, gdy upada, gdy upada, i ślina w ustach, kiedy zabija i konsumuje byłego pracownika, mocno wskazuje na to, że jest organiczny.

Osobowość[]

Huggy to barbarzyńskie i krwiożercze stworzenie. Jedną z jego pierwszych ról w grze było ściganie bohatera przez właz. Jednak pomimo swojej pozornie bezmyślnej, brutalnej natury, wciąż ma zdolność manipulowania i formułowania strategii atakowania swoich przeciwników, jak pokazano, gdy aktywnie zwabił protagonistę w głąb placówki, podczas gdy ich śledził, ale także spowalniał jego pościg. kiedy zdał sobie sprawę, że ich osaczył. Mówi się, że ma średnią inteligencję i jest bardzo lojalny wobec swoich przełożonych.

Ciekawostki[]

  • Teoria fanów sugeruje, że Huggy Wuggy był Richem, który został poddany eksperymentowi przeprowadzonemu przez CO Playtime, który nie powiódł się za rzekome narzekanie i wypowiadanie się przeciwko firmie.
  • Huggy Wuggy był często porównywany do Ink Bendy z Bendy and the Ink Machine, ponieważ obie gry mają podobną fabułę.
  • Z powodu upadku Huggy'ego Wuggy'ego z wybiegu nie wiadomo, czy przeżył, a co za tym idzie, czy powróci w kolejnych rozdziałach gry. Jednak powszechnie uważa się, że powróci, ponieważ jest główną maskotką zarówno gry, jak i firmy Playtime Co, a także pojawia się w marketingu gry.
  • W Rozdziale 2, w ostatnim pokoju z zagadkami przed przemianą Mommy Long Legs, na ścianach widać niebieskie futro i ślady krwi, co mocno sugeruje, że Huggy Wuggy przeżył i wspiął się na górę, chociaż był zakrwawiony i ranny.
  • Jeśli Huggy Wuggy przeżył, Prototype prawdopodobnie zabierze jego szczątki i uczyni je częścią jego ciała.
  • Pierwotnie spekulowano, że Huggy Wuggy był Eksperymentem-1006, ponieważ był to jedyny numer eksperymentu wymieniony w Rozdziale 1. Rozdział 2 ujawnia numer identyfikacyjny Huggy'ego Wuggy'ego to Eksperyment-1170, a 1006 to inny byt.
  • Huggy jest uważany przez naukowców za optymalny wynik eksperymentów, ponieważ wykazuje nie tylko inteligencję, ale także posłuszeństwo wobec firmy.
  • Huggy Wuggy wywołał kontrowersje w mediach ponieważ jego maskotki pojawiają się nie tylko we wszystkich sklepach i targach w Polsce sprawą zajęła się telewizja i przez to rodzice chcą zakazać gry.
Advertisement