FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Dźgnęłaś mnie? Taka pierdolona gówniara...?

—J-12 próbujący zabić Farah Karim.


J-12 - mniejszy antagonista w grze wideo Call of Duty: Modern Warfare z 2019 roku, rebootu serii Modern Warfare. Jest rosyjskim żołnierzem i członkiem zbuntowanej siły wojskowej dowodzonej przez generała Barkowa i brał udział w inwazji na Urzykistan.

Głosu podłożył mu Stefan Kapičić.

Biografia

Podczas inwazji Barkowa na Urzykistan wchodzi do domu rodziny Karimów i celuje swoim AK-47 na Walida Karima i jego dzieci, gdy wychodzą z domu. Walid mówi mu, aby pozwolił jego dzieciom odejść, a J-12 odmawia, nadal celując w niego swoją bronią. Walid rzuca plecakiem w niego i walczy z nim. J-12 następnie wyciąga nóż, aby zaatakować Walida i syna Wailda, Hadira, który próbuje odciągnąć żołnierza od swojego ojca, ale zostaje powalony na ziemię. Waild chwyta nóż żołnierza i dźga go. Jednak J-12 jest w stanie obezwładnić Walida i postrzelić go śmiertelnie. Zaczyna przeszukiwać dom, kontaktując się z innym żołnierzem J-13, aby poprosić o pozwolenie na zabicie Hadira.

J-12 ma rozkaz utrzymać Hadira przy życiu i zabrać go do ciężarówki. J-12 mówi żołnierzowi, że w domu jest inne dziecko, Farah, i pyta żołnierza, co zamierzają zrobić z Hadirem. J-13 mówi, że użyją go jako ludzkiej tarczy, jednak Farah może zostać zabita, jeśli ten tego chce. Farah musi pozostać w ukryciu, aby mogła użyć przedmiotów gospodarstwa domowego do ataku na J-12, dźgając go w nogi. Za trzecim razem J-12 kontratakuje i zaczyna dusić Farah. Hadir wstaje i dźga go, trzyma go za szyję i mówi Farah, aby dźgnęła J-12.

Farah wielokrotnie dźga J-12 w tułów, zanim J-12 dosadnie uderzy ją ramieniem. Próbując następnie zaatakować Hadira, Farah chwyta AK-47 J-12 i strzela w jego ciało, zabijając go. Można usłyszeć żołnierzy przed domem, którzy twierdzą, że J-12 zaginął w grupie i nie odpowiada w radiu. Jeden żołnierz żartobliwie pyta, jak mógł zaginąć, biorąc pod uwagę jego wielkość i budowę. Jego drużyna w końcu odnajduje jego ciało i informuje lidera swojej drużyny.

Jego śmierć i czyny wpływają zarówno na Hadira, jak i Farah, którzy następnie dorastają, by dowodzić Urzykistanskimi Siłami Wyzwolenia przeciwko generałowi Barkowowi z chęcią zabicia go i odzyskania kraju spod jego opresyjnej kontroli.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.