Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Jean Vilain znany też po prostu Vilain to główny antagonista filmu Niezniszczalni 2.

Grał go Jean-Claude Van Damme który zagrał także Luca Devereuxa.

Osobowość[edytuj | edytuj kod]

Vilain jest wyjątkowo diabelskim, sadystycznym, samolubnym, egoistycznym, bezwzględnym, morderczym, przerażającym i niezwykle okrutnym terrorystą, który nie żałuje swojej nikczemnej ścieżki, którą wybrał, i nie widzi nic więcej, aby osiągnąć swoje cele i wzbogacić się sprzedając niedoszłą broń nuklearną, co oznacza, że ​​jest także chciwy. Pomimo swojej okrutnej osobowości, Vilain wydaje się być naprawdę spokojną i pokojową osobą, ale zabija każdego, kto stanie mu na drodze.

Biografia[edytuj | edytuj kod]

Wczesne życie[edytuj | edytuj kod]

Jean Vilain urodził się w Belgii 18 października 1960 r. Nic tak naprawdę nie wiadomo o przeszłości Vilaina, jednak w pewnym momencie dołączył do Legii Francuskiej Foriegn, a po odbyciu służby wojskowej Vilain stał się najemnikiem i międzynarodowym przywódcą terrorystycznym, i także handlarzem bronią, zajmującym się handlem bronią na świecie.

Co więcej, w innym nieznanym punkcie Vilain założył terrorystyczną organizację najemników znaną jako The Sangs i siał strach, spustoszenie i przemoc w całej Albanii i innych krajach. Przed wydarzeniami z filmu odkrył, że w opuszczonej kopalni w Albanii jest ogromna ilość cennego gatunku plutonu, który waży 6 funtów, więc zaczął porywać dzieci i mężczyzn z Albanii, aby pracowali w kopalniach, aby znaleźć pluton. Znalazł ilości plutonu i starał się przekształcić go w broń nuklearną i sprzedać je najlepszym klientom na świecie.

Wydarzenia z Niezniszczalnych[edytuj | edytuj kod]

Vilain jest przywódcą grupy najemników znanej jako Sangs i krzyżuje ścieżki z Niezniszczalnymi w Albanii, kiedy chwyta ich najnowszego i najmłodszego członka, Billy'ego „The Kid” Timmonsa. Następnie domaga się, aby upuścili broń i przekazali mu skrzynkę ze współrzędnymi opuszczonej radzieckiej kopalni plutonu. Po tym, jak drużyna upuszcza broń i przekazuje skrzynkę Vilainowi, Hector przytrzymuje nóż Barneya do piersi Billy'ego, gdy ten zaokrągla kopniakiem w klatkę Billy'ego, zabijając go, gdy Niezniszczalni patrzą z przerażeniem, i są bezsilni, aby cokolwiek z tym zrobić. W ten sposób Vilain staje się głównym celem mściwej grupy.

Vilain znajduje następnie pluton, którego szukał w opuszczonej kopalni i wykopuje go, zamierzając go sprzedać klientowi, który zaoferuje najwyższą cenę. Po zdobyciu plutonu z pomocą Hectora próbuje on przetransportować go samolotem, ale zatrzymują go Niezniszczalni i ich sojusznicy, Trench Mauser i Pan Church. Aby zyskać czas na załadowanie plutonu na samolot, Vilain, Hector i jego żołnierze walczą z Niezniszczalnymi i ich sojusznikami.

Po tym, jak Barney Ross konfrontuje się z Vilainem, biorą udział w krótkiej strzelaninie, aż Vilainowi skończy się amunicja. Następnie nakłania Rossa do stawienia mu czoła w uczciwej walce, a oni walczą ze sobą w bardzo zaciekłej, brutalnej i gwałtownej walce, a Vilain trzyma przewagę przez większą część walki. Jednak Ross w końcu pokonuje Vilaina, bijąc go łańcuchami, Ross kopie Vilaina, a następnie każe mu wstać, gdy odzyskuje nóż, Vilain jest posłuszny, a następnie Ross wiąże łańcuch na szyi Vilaina i ciągnie w kierunku noża dźgającego go w brzuch tym samym nożem, którego użył do zabicia Billy'ego. W końcu Ross odcina głowę Vilaina i daje ją w zakrwawionej torbie dla Trencha and Churcha, aby udowodnić, że terrorysta nie żyje.

Ciekawostki[edytuj | edytuj kod]

  • Van Damme i Scott Adkins wystąpili także w filmach z serii Uniwersalny żołnierz.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.