Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Warning18+.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.
Stub.svg Ta strona to zalążek artykułu. Możesz pomóc Złoczyńcy Wiki, rozbudowując ją!


Jennifer Check to główna antagonistka horroru Zabójcze ciało z 2009 roku.

W jej rolę wcieliła się Megan Fox, która zagrała także Carle Santini.

Biografia[]

Jennifer pochodziła z małego miasteczka w Stanach Zjednoczonych o nazwie Devil's Kettle i była najlepszą przyjaciółką dziewczyny o imieniu Anita „Needy” Lesnicki „od piaskownicy”, jak to ujęła. Gdy razem dorastali, Jennifer stała się popularną dziewczyną, podczas gdy Needy stała się cichszą, którą Jennifer trzymała w pobliżu.

Pewnej nocy, kiedy byli nastolatkami, poszli do tego baru, w którym występowała indie-rockowa grupa o nazwie Low Shoulder. Wokalista, Nikolai Wolf , był zainteresowany Jennifer tylko dlatego, że podejrzewał, że jest dziewicą. Grupa była w rzeczywistości czcicielami Szatana, którzy szukali dziewicy, która mogłaby złożyć szatanowi ofiarę, aby mogli zawrzeć kontrakt płytowy. Bar zapalił się, całkowicie go unicestwiając i zabijając kilku klientów baru.

Zespół zabrał zszokowaną Jennifer do swojego vana. Jennifer, będąc w furgonetce, zobaczyła okultystyczne książki i różne inne satanistyczne przedmioty, które ją zdenerwowały. Gdy dotarli na miejsce, Jennifer bezskutecznie próbowała uciec. Zepchnęli ją na ziemię i związali. Następnie wyrecytowali pieśń, po czym brutalnie dźgnęli Jennifer nożem Bowie. Ale, bez wiedzy zespołu, Jennifer nie była dziewicą. Zamiast umierać, została opętana przez demona. Dało jej nadludzką siłę i szybkość, a także lewitację i nieśmiertelność. Haczyk polegał na tym, że musiałaby wiecznie ucztować na ciele młodego mężczyzny (lub nastoletniego chłopca), aby zachować wieczną młodość, w przeciwnym razie byłaby podatna na rozkład i śmierć.  

Idąc autostradą, natknęła się na Ameta, hinduskiego studenta z wymiany ze swojej szkoły, który przeżył pożar. Jennifer zapytała go, czy jego rodzina goszcząca lub ktokolwiek wie, że on żyje, a kiedy Amet potrząsa głową w odpowiedzi na jej pytanie „nie”, Jennifer mówi mu, że zabierze go w miejsce, gdzie oboje będą bezpieczni, chwytając go za i zabrała go do lasu, gdzie go uwiodła i zjadła.

Po morderstwie trafiła do domu swojej przyjaciółki Needy. Od razu poszła do lodówki w kuchni i próbowała zjeść kurczaka. Ale nie mogąc strawić ludzkiego pożywienia, zwymiotowała to wraz z „czarnym ferromagnetycznym płynem”, który przez krótki czas wydawał się prawie żywy. Jennifer opuściła dom Needy.

Wyszła i zamordowała co najmniej 2 kolejnych nastoletnich chłopców (Jonas Jodelle i Colin Grey), zanim powiedziała Needy, co się z nią stało i makabrycznych morderstw, które popełniła.

Jennifer następnie poszła za chłopakiem Needy, Chipem. Okłamała go, mówiąc, że Needy zdradził ją z jednym z jej męskich przyjaciół. Prawie jej uwierzył. Po tym, jak kobiece podstępy Jennifer zostały utracone na Chipie, z powodu jego miłości do Needy, Jennifer zaatakowała chłopca. Zaczęła karmić się na jego szyi, gdy tylko przybył Needy i walczył z Jennifer. Po słownej wymianie zdań Jennifer próbowała zabić Needy, ale Chip dźgnął Jennifer skimmerem do basenu, raniąc ją. Jennifer uciekła i wróciła do domu.

Needy poszła do domu Jennifer i włamała się do jej pokoju, krzycząc: „Zabiłaś mojego chłopaka!” i wywiązała się walka na śmierć. Needy zranił ją, wycinając „X” na jej brzuchu, ale nie przyniosło to większego efektu. Jennifer następnie ugryzła ją w ramię. Needy zerwała naszyjnik BFF, co zaszokowało Jennifer, pozwalając Needy dźgnąć ją w serce nożem do pudełek, zabijając ją i pomszcząc swojego chłopaka i wszystkie ofiary, które zabiła.

Ciekawostki[]

Galeria[]

Advertisement