Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Nie jestem mężczyzną! Jestem Jherii z dwoma I! Mam zamiar zabrać do domu moje długie oczekiwane trofeum Miss Gigantek Kalifornii! Nic i nikt nie powstrzyma mnie w jego zdobyciu, rozumiesz co do ciebie mówię?!

—Jherii mówiąca Nickowi swoje motywy


Jherii Gallo, to jedna z bossów lub psychopatów występujących w grze wideo Dead Rising 3 z 2013 roku. Jest to też opcjonalna boss występująca w głównym modzie, którą można spotkać po raz pierwszy w Rozdziale 5 w Sunset Hills w Siłowni i Studio Jogi Yoh-Gah! w zadaniu pobocznym Spójrz w Lustro. Jest to zawodowa kulturystka i sportsmenka, która miała wziąć udział w konkursie miss gigantów Kalifornii ale apokalipsa zombie odwołała zawody. Jherii w odróżnieniu od innych psychopatów nie przejęła się zbytnio apokalipsą i cały swój czas poświęca na treningi. Jednak jej spokój to wyłącznie pozory gdyż bardzo łatwo wyprowadzić ją z równowagi. Jherii jest wyjątkowa próżna i wprost nie cierpi gdy ktoś zwraca się do niej per pan. Jherii jest też jednym z psychopatów, którzy noszą w sobie jeden z siedmiu grzechów głównych – Grzechem Jherii jest Pycha. Głosu użyczyła jej Robin Coleman.

Biografia[edytuj | edytuj kod]

Jamie dzwoni do Nicka mówiąc mu, że zauważył jakiegoś muskularnego kolesia ćwiczącego w siłowni Yoh-Gah!, którego masa i siła bardzo przydałaby się w eksterminacji zombie. Nick Ramos udaje się do Sunset Hills i kieruje się w stronę siłowni. Po wejściu do środka Nick widzi jak Jherii ćwiczy odwrócona do niego plecami motywując samą siebie. Nick błędnie postrzegając ją jako mężczyznę po niskim głosie i mięśniach zwraca się do niej per pan aby zabrać ją w bezpieczne miejsce. To rozwściecza Jherii, która odwraca się i ukazuje Nickowi fakt, że jest kobietą. Jherii mówi mu, że jest kulturystką gotową do wygrania zawodów Miss Gigantek Kalifornii i zdobycia ich trofeum oraz, że nikt nie wchodzi jej w drogę. Nick próbuje przemówić jej do rozsądku, że zawody zostały odwołane z powodu apokalipsy zombie. Jherii najwyraźniej zapomina, że Nick nazwał ją mężczyzną i wraca do napinania mięśni przed lustrem i podziwiania samej siebie. Nick wyraźnie pod wrażeniem jej postury zaczyna ją komplementować przypadkowo nazywając ją znowu per pan. To znowu rozwściecza Jherii i pomimo przeprosin Nicka ta postanawia zabić go za pomocą sztangi mówiąc, że nie przeszkodzi jej w osiągnięciu jej celów.

Po walce, pokonana Jherii zaczyna płakać i lamentować faktem, że została pokonana przez Nicka. Kobieta podchodzi do półki z trofeami i zaczyna powtarzać swoją mantrę i nie mogąc znieść porażki zrzuca na siebie półkę z trofeami przygniatając samą siebie, ginąc na miejscu. Nick patrzy na jej zwłoki i napina mięśnie by pokazać, że był od niej lepszy.

Zabicie Jherii odblokowuje osiągnięcie Dumny.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Ciekawostki[edytuj | edytuj kod]

Nawigacja[edytuj | edytuj kod]

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.