Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Do szablonu +18.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


Patrz, skarbie, mam wszystko... Prześcieradła z norek... płaszcze z norek... a w oknach zasłony z norek. Kiedy schodzę po schodach idę po... dywanie z norek. (wchodzi CJ) Czyja to sztuczka? Nie potrzebuję kolejnych przyjaciół, kochasiu. Próbują mnie tylko oskubać z podopiecznych.

—Jizzy B.


Nie, spierdoliłeś to. Nie. Spierdoliłeś to kiedy mi zaufałeś, alfonsie. Ty sprzedajna dupo, dilerze, kupo gnoju.

—CJ do Jizzy'ego


Jizzy B. - jest wspierającym antagonistą w Grand Theft Auto: San Andreas.

Głosu podłożył mu zmarły Charlie Murphy.

Biografia

Jizzy to niesławny alfons z San Fierro, właściciel klubu nocnego Pleasure Dome pod mostem Gant. To klub dla dżentelmenów, w którym Jizzy otacza się prostytutkami, które znieważa werbalnie. Jizzy jest członkiem kartelu narkotykowego Syndykatu Loco w San Fierro. Jizzy jest twarzą i charyzmą Kartelu, rekrutującą ludzi do wykonywania zabójstw, załatwiania spraw i innych rzeczy dla interesów Syndykatu.

Gdy Carl Johnson dowiaduje się o „wielkim interesie” między Syndykatem Loco a przedstawicielami Imperium Kraku Big Smoke'a i postanawia użyć Jizzy'ego B, aby dowiedzieć się o interesach Syndykatu.

Wu Zi Mu informuje Carla, że ​​na spotkaniu „wielkiego interesu” zjawi się Ryder i Ballasi, a Carl musi wziąć telefon Jizzy'ego, aby dowiedzieć się, gdzie odbędzie się owe spotkanie. Carl następnie jedzie do Pleasure Dome, zakrada się przez dach i po konfrontacji z Jizzym Carl zabija ochroniarzy alfonsa w strzelaninie. Następuje pościg samochodowy, a Carl podąża za nim i ostatecznie zabija Jizzy'ego B., gdy ten próbuje uciec.

Ciekawostki

  • Imię Jizzy pochodzi od słowa "jizz", slangowego określenia nasienia.
Advertisement