Złoczyńcy Wiki
Advertisement
Warning18+.png
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.

Nieco później, pewien parszywy skurwiel będzie tu szukał schronienia. Będzie z nim moja siostra. Przywiezie ją tu w łańcuchach. Wiezie ją do Red Rock, na szubienicę. A wiesz dlaczego? Dla 10,000$. Dlatego. Kiedy się zjawi, odstrzelę go i uwolnię siostrę. Czy masz jakiś powód, żeby mi przeszkodzić w ratowaniu siostry przed stryczkiem?

—Jody mówi generałowi Smithersowi, co planuje.

Pożegnaj się z jajami.

—Jody przed postrzeleniem Warrena w krocze.


Jody Domergue - drugorzędny antagonista filmu z 2015 roku Nienawistna ósemka.

Przywódca gangu wyjętych spod prawa, Jody, wyrusza wraz z trzema innymi członkami gangu, by uratować swoją siostrę Daisy, którą schwytał John „Wisielec” Ruth. Aby uratować Daisy, on i jego ludzie przejmują pasmanterię, wiedząc, że Ruth przejdzie tam w drodze do Red Rock, gdzie Daisy ma zostać powieszona za swoje zbrodnie.

W jego rolę wcielił się Channing Tatum, który grał także Pretty Boy Floyda.

Biografia[]

Z Meksykaninem Marco, Anglikiem Pete'em Hicoxem i Grouchem Douglasem zabiera dyliżans do pasmanterii. Początkowo zachowują się przyjaźnie, przedstawiając się pod fałszywymi imionami. Jody flirtuje z właścicielką pasmanterii, Minnie, ucząc ją francuskiego słowa „tak”.

Po krótkiej obserwacji pracowników i gości, rozpoczynają zasadzkę, Jody osobiście zabija Minnie i kierowcę dyliżansu. Zabijają każdego człowieka w środku oprócz generała Smithersa.

Chociaż Jody jest początkowo sceptyczny, Marco i Pete przekonują go, że dodatkowy gość będzie bardziej przekonywujący. Gdy wszyscy zginą, Jody siada obok Smithersa i zawiera z nim układ: Smithers zachowa ciszę i spokój, gdy Jody i jego ludzie ratują jego siostrę i zabijają Ruth. Jeśli Smithers to zrobi, zostawią go przy życiu po zakończeniu.

Cztery godziny później dyliżans Johna Rutha już przyjechał, a Jody mówi swoim ludziom, że staną twarzą w twarz z Johnem Ruthem z pistoletem wycelowanym w jego siostrę, więc każe im uzbroić się w cierpliwość i czekać, ponieważ będzie padać śnieg i będą siedzieć razem przez kilka dni, a Ruth w końcu obniży czujność. Mówi Smithersowi, że jeśli jego siostra nie przeżyje, Smithers też nie przeżyje, po czym ukrywa się w piwnicy pasmanterii.

Jody w końcu ujawnia się, gdy jego ludzie zostają zdemaskowani, a Marco już nie żyje. Spod podłogi strzela do Majora Marquisa Warrena w krocze, który celuje pistoletem w ludzi Jody'ego, powodując, że Warren zemdlał. Jednak sojusznik Warrena, Mannix, trzyma banitów na muszce i czeka, aż Warren odzyska przytomność.

Następnie zmuszają Jody'ego do otwarcia zapadni w piwnicy i wyrzucenia pistoletu, grożąc, że strzeli Daisy w głowę, jeśli tego nie zrobi. Chociaż początkowo zaprzecza posiadania kolejnego pistoletu, w końcu zostaje zmuszony do wyrzucenia również swojego drugiego pistoletu, pozostawiając piwnicę nieuzbrojoną. Daisy rozpoznaje wtedy swojego brata, który serdecznie ją wita, pytając: "Jak się masz, matołku? Daisy odpowiada, że ​​czuje się lepiej, teraz, gdy widzi jego brzydką twarz, ale jej szczęście szybko zamienia się w przerażenie, gdy Warren strzela Jody'emu w głowę, powodując, że krew i kawałki mózgu rozpryskują się na twarz Daisy.

Później Daisy próbuje kupić sobie wolność, zawierając układ z Mannixem, jeśli ten zastrzeli Warrena, nie będzie ścigany przez resztę gangu (jednak nie wiadomo, czy nadal są inni członkowie gangu, czy Daisy kłamie) i dodatkowo może zatrzymać ciała zmarłych członków gangu, aby odebrać nagrody za nich. Mannix pyta, czy będzie mógł zatrzymać ciało Jody'ego, gdyż jest on wart 50 000$. Jednak Daisy mówi mu, że nie, ponieważ ma dzieci, które powinny dostać pieniądze. Jednak Mannix ostatecznie odrzuca jej propozycję i zamiast tego zawiesił ją w pasmanterii za pomocą Warrena. Po śmierci Daisy wszyscy członkowie gangu Jody zginęli w pasmanterii, kończąc raz na zawsze gang Jody'ego Domergue.

Advertisement