FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.


No co? Nigdy nie widziałeś klauna?

—Znany cytat Gacy'ego


John Wayne Gacy - główny antagonista z 2003 roku Gacy. Jest fikcyjną wersją seryjnego zabójcy i gwałciciela Johna Wayne'a Gacy'ego, który dokonał napaści seksualnej i zabił ponad 33 mężczyzn i chłopców w trzech stanach.

Wcielił się w niego Mark Holton, który grał także Francisa Buxtona.

Biografia Edytuj

W dzieciństwie żył w patologicznym domu, John był psychopatycznym drapieżnikiem seksualnym, który żerował na nastoletnich chłopcach i młodych mężczyznach. Ukrył swoją prawdziwą naturę za wesołą, przyjazną fasadą i był lubiany i zaufany swojej społeczności. W końcu jednak został aresztowany za gwałt i morderstwo kilku chłopców i młodych mężczyzn, których pochował pod swoim domem.

Ciekawostki Edytuj

  • John Wayne Gacy jest jednym z trzech seryjnych morderców, którzy dostali film oparty na ich zbrodniach wydany w 2002 roku. Pozostali dwaj to Ted Bundy i Jeffrey Dahmer.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.