FANDOM


Do szablonu +18
Uwaga!
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych widzów takie jak: wulgarny język, brutalne obrazki lub podteksty seksualne. Jeżeli masz co najmniej 18 lat, lub mocniejsza treść nie robi na tobie wrażenia, możesz bez problemu przeglądać tą stronę. W przeciwnym wypadku, powinieneś ją zamknąć.
Stub Ta strona to zalążek artykułu. Możesz pomóc Złoczyńcy Wiki, rozbudowując ją!


JonathanJohnnyKlebitz - to postać z serii Grand Theft Auto, która pojawia się jako poboczny bohater w Grand Theft Auto IV i The Ballad of Gay Tony, oraz jako protagonista w The Lost and Damned i mniejsza postać w Grand Theft Auto V.

Johnny Klebitz jest wiceprezesem The Lost MC, pełniąc obowiązki prezydenta, podczas gdy prezydent Billy Grey był na odwyku. Jako pełniący obowiązki prezydenta Klebitz utrzymywał względny spokój między The Lost i rywalami gangu, Angels of Death. Zostaje oficjalnym prezydentem Lostów po tym, jak Billy został ponownie aresztowany w 2008 roku.

Do 2013 r. podczas wydarzeń z Grand Theft Auto V, Johnny i pozostałych członków The Lost przenieśli się do Sandy Shores w hrabstwie Blaine, gdzie został brutalnie zamordowany przez Trevora Philipsa.

Głosu podłożył mu Scott Hill.

Biografia Edytuj

Młodość Edytuj

Jonathan Klebitz urodził się 24 marca 1974 r. W Acter, Alderney, w rodzinie żydowskiej. Ma starszego brata Michaela Klebitza, który przyjaźnił się z Billy Grayem, gdy Johnny miał 10 lat. Jak na ironię, Michael jest żołnierzem służącym w Iraku i przestrzegającym prawa obywatelem, i krytykuje styl życia motocyklisty Johnny'ego oraz zbrodnicze związki z Billym.

Wydarzenia z The Lost and Damned Edytuj

Wydarzenia z GTA V Edytuj

W pewnym momencie między 2008 a 2013 r. Johnny, Terry, Clay, Ashley i kilku innych członków The Lost MC przenieśli się do Blaine County, gdzie utworzyli nowy rozdział. Następnie gang zaangażował się w handel narkotykami i bronią. Johnny również szybko uzależnił się od mety, czyniąc go cieńszym i psychologicznie niestabilnym. Wrócił też do związku z Ashley. W tym okresie The Lost MC również związało się z Trevorem Philipsem, który prowadził tu również działalność handlową. Relacje między nimi wydawały się jednak chwiejne, ponieważ Trevor często wysyłał mordercę, by ukradł towary z The Lost MC i często uprawiał seks z Ashley, ku rozczarowaniu Johnny'ego.

Jakiś czas w 2013 roku Johnny poszedł ponownie zmierzyć się z Trevorem za seks z Ashley. Trevor, który właśnie dowiedział się o przetrwaniu Michaela Townleya, w końcu Trevor zdenerwował się i wywala Johnny'ego na ziemię, rzucając mu szklaną butelkę w twarz, a następnie wielokrotnie kopał w głowę, Ron Jakowski, Wade Hebert i Ashley patrzyli z przerażeniem na brutalną śmierć Johnny'ego. Potem Johnny leżał martwy na ziemi z rozbitą czaszką. Trevor opuścił miejsce z Ronem i Wade'em, pozostawiając Ashleya za sobą, który opłakiwał martwe ciało Johnny'ego. Trevor przekazał wiadomość do reszty The Lost MC i zabił wielu z nich, w tym Terry'ego i Claya. Wspomniał o nim także właściciel Ammu-Nation, twierdząc, że Johnny nie był taki zły.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.