FANDOMJonny Frost – jest mniejszym złoczyńcą z filmu Legion Samobójców z 2016 roku. Jest prawą ręką Jokera. Grany jest przez Jima Parracka.

Biografia Edytuj

Legion Samobójców Edytuj

Frost jest służącym Jokera. Po tym jak Harley Quinn została aresztowana przez Batmana, Joker wysyła Frosta, by wybadał jej miejsce pobytu. Kiedy Frost wraca i wyjawia Jokerowi miejsce pobytu Harley, ten każe mu przyprowadzić samochód.

Wraz z Jokerem, Frost śledzi Harley Quinn i Task Force X do Midway City, gdzie porywają helikopter, który powinien wycofać się z Amandą Waller. Kiedy Task Force X i Waller zmierzają na dach i oczekują helikoptera ratowniczego, nagle pojawia się on i z tylnej części zaczynają strzelać Frost i Joker. Johnny Frost używa miniguna. Frost umożliwił dla Quinn chwycenie liny, która była zaczepiona do helikoptera. Potem wszyscy razem odlatują i próbują uciec z miasta. Jednak maszyna, którą lecieli została trafiona przez pocisk i spadła. Los Frosta pozostaje nieznany. Nie pojawia się on już potem w filmie. Najprawdopodobniej nie żyje.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.