FANDOMKapitan Liliana jest kapitanem piratów, która zdobył niesławną reputację, niszcząć statki na przybrzeżnych wodach kontynentu. Nigdy nie została złapana przez marynarkę wojenną, innych piratów ani żadnych ludzi, którzy ją kiedykolwiek ścigali. Mówi się, że została zaatakowana przez Ośmiornicę i spotkała się z nią w wodnym grobie. A teraz wydaje się, że została wskrzeszona przez ogromne magiczne moce Bagiennej Wiedźmy, która przywróciła ją do żywych tylko po to, aby stanęła czele jej armii, która miałaby podbić kontynent.

Wygląd

Liliana nosi czarną piracką czapkę z różowymi falbankami i dużą czerwoną wstążką na boku. Na torsie ma czarny płaszcz z różowymi falbankami u dołu i krótką czerwoną koszulę pod spodem. Ma małą czarną spódniczkę również z różowymi falbankami i pas z kierownicą statku jako puklerzem. Na nogach nosi czarne do kolan buty.

Osobowość

Liliana nie jest związana z niczym innym, oprócz jednej rzeczy na świecie, którą czci, Piracką Estetykę. Liliana posiada eleganckie maniery. Środki, jakimi osiągnie cel nie są dla niej ważne. Jest niezwykle słaba, jeśli chodzi o osoby starsze i traktuje je bardzo ostrożnie.

Umiejętności

Liliana walczy z rapierem i kuszą. Dzięki magicznej mocy Bagiennej Wiedźmy, otrzymała zdolność kontrolowania latającego statku i jego upiornych członków załogi.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.